Restoran Moon

Võrgu tänav 3, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

BRONEERI Vaata kaardil

MOON  -  Restoran Moon pakub vene kööki modernses võtmes ja suure kirega!

Nüüdseks juba 11.aastat tagasi otsustasid Roman ja Igor kõrged kokamütsid nurka visata ning pöörduda tagasi oma juurte juurde. Sellest kõigest sündis restoran Moon. 
Tsiteerides kohvikuomanike head tuttavat ja suurepärast inimest, kes peale esimest korda Moonis käimist ütles: „Selleks, et minna edasi, tuleb minna tagasi!“. 

Lihtsus, iseseisvus, kohalik tooraine, ausus ja austus, põhjamaine kargus.
Ebatavaline nimi. Ebatavaline asukoht. Aga muidu vägagi tavaline koht. MOON on aastaid valitud Eesti 50 parima söögikoha hulka.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Esmaspäev–laupäev: 12:00 - 23:00
Pühapäev 13:00 - 21:00

Omadused
  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

  • Söök-jook

Ligipääsujuhend

Kui sõidad kesklinna poolt mööda Põhja puiesteed siis enne Ilmarise residentsi keera mäest alla Kalasadama tänavale. Sõida natukene mäest alla u.25m siis näed, et vasakule jääb parkla, mis ongi Võrgu 3 maja ees olev parkla. /Naabriteks meil Uba & Humal ning Ilusalong/ Pargi auto kenasti ära ning tule meile külla sellesse samasse majja viimane sissepääs :)! Kui ei leia ikka, siis helista: +372 6 314 575 ja me juhatame teed :)!

Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Ekskursioonibussiga
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Linnahall
Rong: Balti jaam
Tramm: Linnahall
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
RosDublin

RosDublin

Try it out!

Lovely place with really good food. I'm not sure if the pearl barley main course dish (which was served cold for some reason) is a good representation of the Russian cuisine but it was also...

helena93_l

helena93_l

Birthday dinner

We had different meals (buckwheat blinis, steamed pike fish cake and napoleon cake) and everything was delicious

_katrinnet112

_katrinnet112

Food

The food is really good. Lovely restaurant. The only minus was the service they let us feel like they want to go home and it was 8.00 pm. I want to order moore but the service was so bad and they...

Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis! Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis!