Veekeskused köidavad nii suuri kui väikeseid

Allikas: Kalle Veesaar

Veekeskused köidavad nii suuri kui väikeseid

Olenemata aastaajast, on veekeskuse külastamine kogu perele üks lõbus ja tervislik viis päeva veetmiseks. Veekeskused pakuvad tegutsemislusti igale vanusele – veemõnusid naudivad nii suured kui väikesed, nii vanad kui noored veesõbrad. Valik on lai: alates liumägedega fantaasiabasseinidest väikelastele kuni vingete valgusefektidega ülikiirete liutorudeni välja. Veemõnusid saab nautida nii aastaringsetes välibasseinides kui põneva kujundusega lesilates. Pärast väsitavat ujularadade mõõtmist on mõnus lõõgastuda kuumas saunas või massaažiefektiga mullivannis, mis aitavad meelest viia argiaskeldused.

Aqva Hotel & Spa Rakveres

Kõik võimalused ühes majas

Aqvas viibides ära unusta külastamast ka Rakvere linnust, Lahemaa rahvusparki, Lääne-Virumaa mõisaid, ajaloolist piirilinna Narvat

Foto: Aqva Hotel & Spa

Aqva Hotel & Spa asub Rakveres, Tallinnast 100 kilomeetrit ida suunas ja seda peetakse üheks parimaks spaaks Eestis. Lisaks eksklusiivsele vee- ja saunakeskusele on kompleksis luksuslik hotell ja restoran. Veekeskuses võid nautida lainebasseini, aastaringset soojendusega välibasseini, vastuvoolu ujumisrada, peadpööritava kogemuse annab valgusefektidega Black Hole liutoru. Lõõgastuda saad Saunakeskuses, kus võid valida aroomi-aurusauna, soolasauna, infrapunasauna, sanaariumi, erinevate leilisaunade vahel. Olemas on ka külmaveebassein, kontrastjalavannid, soe lõõgastuspink ja mullivannid. Igal esmaspäeval toimuvad Saunakeskuses meistri käe all saunarituaalid!

Atlantis H2O Aquapark Viimsis

Maksimumkiirus

Kahest torust saab alla lasta erinevate tuubidega

Foto: Atlantis H20 Aquapark

Kaasaegsest interaktiivsest Atlantis H2O Aquapargist võid leida erinevaid basseine, kiireid liutorusid ja kõikvõimalikke lõbusaid veeatraktsioone: siin on lainebassein, ringvooluga jõgi, laste mängu- ja lustiala koos kahe väiksema liutoru, ronimisala ja 20 cm sügavuse basseiniga. Veekeskusest saad läbi galerii minna Viimsi SPA spaa- ja saunakeskusesse, kus võid lisatasu eest nautida spaa- ja saunamõnusid basseinide, mullivannide ja puhkenurkadega.

Tervise Paradiis Pärnus

Rõõm ja tervis

Tervisekeskus pakub kepikõnniekskursioone, jalgrataste laenutust, jõusaali ja keeglit

Foto: Terviseparadiis

Pärnus asuv Tervise Paradiis on Eesti suurim veepark, mis mahutab oma 2-le korrusele korraga üle 700 külastaja. Siin on 4 erinevat liutoru, hüppeplavorm, basseinid, kärestikulised jõed ja mullivannid. Nautida saad meeliköitvaid spaalõõgastusi ning tervistavaid kuurortraviprotseduure. Kompleksis asuvad saunakeskus Paradiisi Saunad, ujula, aeroobikasaal, jõusaal, ilusalong ja bowling, erinevad restoranid ja baarid, seminariruumid ja kauplused ning muidugi 244 kohaline hotell.

Viimati muudetud: 28.03.2022

Teema: Spaad ja Saunad

Uudiskiri