Pärnu rannapark

Pärnu rannapark

RANNAPARK P2, Pärnu linn, Pärnu

Vaata kaardil

Pärnu kuurortlinna lahutamatuks osaks on muruplatsid, alleed ja varjuandvad pargid. Rannapargi rajamist alustati 1882.aastal ja liigirohke pargina võeti see peagi looduskaitse alla. Park asub ranna vahetus lähedus ning on populaarne jalutamise ja puhkamise koht.

Pargiala traditsiooniline osa on jagatud teemade ja kasutuse järgi erinevateks osadeks - peaväljak, kunsti väljak, seltskondlike mängude ja rahu väljak. Merepoolsel pargialal on kaasaegne ja turvaline mänguväljak lastele.

Rannaparki läbib terviserada ning siin on võimalus ka piknikku pidada.

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Ööpäevaringselt

Omadused

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Rannapark jaotub erinevateks osadeks: Tammsaare puiesteega külgnev pargi sektsioon ning Mere puiesteega külgnev pargi sektsioon. Laste mänguväljak on Ranna puiesteega külgneval rohealal.

Ligipääs

  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Rannapark

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

123TiinaK123

123TiinaK123

Welcome to green

If you need just sit or have a picnic, then Pärnu Rannapark is the best place. There you will feel a smooth breeze from see. And if you need rent a bicycle- then there is that possibility. Also do...

MS_est

MS_est

Nice for a quiet stroll

A big park right next to the beach. The park does hot have many attractions: some chess tables, a summer terrace for drinks, benches and picnic tables.

201astas

201astas

Очень вкусная еда. Приятный персонал. Быстрое обслуживание. Вернёмся обязательно.

Быстро и вкусно поели в приятной летней атмосфере в парке недалеко от центрального пляжа Балтийского моря в Пярну в Эстонском летней столицы.

Tutvu ka teiste pakkumistega

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil