Pääsküla raba loodusõpperada

Pääsküla raba loodusõpperada

PÄÄSKÜLA RABA, Tallinn

Vaata kaardil

4 km pikkune rada kulgeb mööda pinnase- ja laudradu läbi erinevate metsatüüpide, üle kanalite ja allikate. Männikupoolses osas asub 10 meetri kõrgune vaatlustorn, kus saab jalgu puhata. Rada on kuiva jalaga läbitav igal aastaajal. 2 kilomeetri pikkune laste- ja invarada kulgeb suures osas mööda pinnatud teed ja on tervenisti koos platvormidega läbitav lapsevankri ja ratastooliga. Mõlemale raja osale on paigaldatud kohalikku loodust tutvustavad infostendid.

Ära telgi ega tee lõket, prügi võta kaasa. Marju ja seeni korja sildadest ja radadest eemal, et ka järgmine jalutaja näeks metsaande. 

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Ööpäevaringselt

Omadused

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Rajale pääseb kõige paremini Hiiu või Kraavi tänava lõpust. Laste- ja invarada jääb M. Metsanurga ja Olevi tn otstes olevate laste mänguväljakute vahele. Bussiga on kõige mugavam tulla Hiiu tänava kaudu. Liinid nr 18 ja 33, Hiiu peatus.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Hiiu

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

MM M

MM M

Pristine remote bog

Pristine bog with two observation towers. Did not encounter any tourist on our visit on. a weekday in November. We hired a guide with a car to assist us from Tallinn.

Scott E

Scott E

Nice gentle hike.

I hiked both Red & Green loops today. It is a pleasant, but uneventful hike thru Estonia re-growth forest. Perhaps more interesting when lots of water & perhaps more wildlife. Directions: Take Bus 5...

matissz2017

matissz2017

Beautiful, but few boards are broken.

5 km walk, with a watch tower, that is currently being fixed. Few boards were broken, but you could still get over them, and i would recommend boots that are waterproof and/or boots that you're not...

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil