Mooste mõis

Mooste mõis

Mõisahoovi tee 4, Mooste alevik, Põlva vald, Põlva maakond

TELLI Vaata kaardil

Mooste mõisa suursugususest annab aimu pea tervikuna taastatud ajalooliste hoonete kompleks.

Lehmalaudast on saanud Kagu-Eesti suurim kontserdisaal Folgikoda ning kaunilt dekoreeritud maakivihoonetest leiab muuhulgas ka hubase külalistemajaVillakoja käsitööpoe, kauni Saviukumaja salongi ning retrohõngulise Taaskasutuskoja. Järve kaldal ilutseb Viinavabriku hotell ja restoran.

Peamajas ehk häärberis tegutseb Mooste Mõisakool, seega külalised on oodatud kõigepealt infokojas (Mõisahoovi tee 4), kus leiab ka kaardi mõisakompleksis orienteerumiseks. 

Ettetellimisel pakume ka giidiga ekskursioone.

Ajad ja hinnad

01.01–31.12

Eemalt vaadeldav

Omadused

  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

  • Söök-jook

Ligipääsujuhend

Tartu poolt tulles sõita mööda Tartu-Räpina-Värska maanteed otse 38 kilomeetrit kuni teeviit suunab vasakule Mooste mõisa poole. Seejärel sõita taaskord otse, kuni allee juhatab teid mõisa peahooneni. Otse edasi sõites jõuate mõisa majandushoovi, kus asub Folgikoda ning töökojad.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ekskursioonibussiga
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Mooste

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

KollasemajaPaula

KollasemajaPaula

Awesome tour

We paid for a guided tour of the full manor complex. Heard about the history and saw all the cool stuff that is happening there nowadays. In the manor there is a lot of interesting workshops...

Silver P

Silver P

Nice banquet

When you are coming from Tartu it's about 45km (30-35min driving). Car parking was available front of the manor. Almost all buildings from 19th centhury. Banquet with catering was organized perfectly.

Kylli999

Kylli999

Väga meeldiv külaskäik

Mooste mõisa muudab eriliseks see, et suurem osa mõisaaegseid hooneid on säilinud ja neile on leitud ka tänapäevane kasutus. Alles on isegi koertemaja. Kõige parem on mõisas ringi käija kohaliku...

Tutvu ka teiste pakkumistega

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil