Luua Arboreetum

Arboreetumis ehk puittaimede kollektsioonis on kaks peamist osakonda: taimegeograafiline kollektsioon on jagatud erinevate maailma piirkondade järgi viieks osaks ning kujundatud vabakujulise maastikupargina, sortide ja vormide kollektsioon aga regulaarse iluaiana.

Meil on võimalik lihtsalt omal käel ringi jalutada ning taimi ja ilu nautida või teha seda koos giidiga, kes räägib taimede hingeelust ja seletab lahti, mis asi see arboreetum üleüldse on.

Suvisele puhkajale on olemas telkimisplats eesaias koos lõkkekoha ja laudade-pinkidega. Vihma korral saab kasutada ka aiamaja.

Arboreetumis ehk puittaimede kollektsioonis on kaks peamist osakonda: taimegeograafiline kollektsioon on jagatud erinevate maailma piirkondade järgi viieks osaks ning kujundatud vabakujulise maastikupargina, sortide ja vormide kollektsioon aga reg

TripAdvisori reiting
Põhineb 1 arvustusel | Kirjuta arvustus
  • ботанический сад

    Лууаский арборетум это своеобразный ботанический сад, где можно ознакомиться с образцами флоры практически со всех континентов. Здесь можно приобрести саженцы экзотических растений.


Omadused