Kuressaare Raegalerii

Kuressaare Raegalerii näitused ja üritused on suunatud nii Eesti kunstipärandi kui Saaremaa professionaalse ja harrastuskunsti tutvustamisele. Huvi korral tutvustatakse teile raekoja hoonet ja selle ajalugu. Kunstisaale on võimalik üürida pidulikeks üritusteks.

Kuressaare Raegalerii näitused ja üritused on suunatud nii Eesti kunstipärandi kui Saaremaa professionaalse ja harrastuskunsti tutvustamisele. Huvi korral tutvustatakse teile raekoja hoonet ja selle ajalugu. Kunstisaale on võimalik üürida pidulikeks

TripAdvisori reiting
Põhineb 4 arvustusel | Kirjuta arvustus
  • Exhibition of contemporary art

    This galery is located in the Rathause, right near the tourism information centre and contains pieces of contemporary art. It is worthwhile to take a tour and to intorduce yourself with it :)

  • Интересное место.

    Очень милое для сельской глуши (которой является Сааремаа) место. Не Эрмитаж, конечно, но погулять и посмотреть приятно.

  • Галерея искусств в здании Ратуши

    Как уже понятно из названия, Ратушная галерея Курессааре расположена в главном здании города - в здании Ратуши, которое уже само по себе заслуживает внимание, как памятник архитектуры XVII века: его...


Omadused