Kapa Kantri Kohvik

Kapa Kantri Kohviku juhtmõte on „nagu maal vanaema juures“. Sellest lähtuvalt on meil pakutav naturaalsest lihast ja kalast (mitte säilitus-ja lisaainetega pooltoodetest). Munad, köögivili ja kartul, marjad ja puuviljad, samuti maitseroheline tuleb meie oma mahetootmisega talust, piim toidu valmistamiseks külas asuvast mahe-piima tootmistalust. Maja on kujundatud vana Eesti talupoeglikku ehitusstiili järgides - viimistluseks puit ja looduslik kivi.

Kohviku suures peosaalis võimalik korraldada pulmi ja sünnipäevi kuni 65-le inimesele, seminarisaalina mahutab 80 inimest.

Gruppide toitlustamine.

Kapa Kantri Kohviku juhtmõte on „nagu maal vanaema juures“. Sellest lähtuvalt on meil pakutav naturaalsest lihast ja kalast (mitte säilitus-ja lisaainetega pooltoodetest). Munad, köögivili ja kartul, marjad ja puuviljad, samuti maitseroheline tule

TripAdvisori hinnang
Põhineb 2 arvustusel | Kirjuta arvustus
  • Good home style cooking

    Enjoyed a good home style meal of local country fare. The service was good but need to verify the hours as it is family run and was not always open during posted hours.

  • Только для групп!

    На данный момент заехать и пообедать тут не получится. Кафе работает только по предварительной заявке для групп. Сейчас можно только выпить кофе и купить баночку местного мёда, варенья или яблочного...


Omadused