Zucchero

7. septembril SAKU SUURHALLIS maailmatuuri „Black Cat World Tour 2017” raames esineb unikaalse kontserdiga ja suurejoonelise show´ga üks kuulsaimatest Itaalia lauljatest – ZUCCHERO!!! Tallinnase saabub ZUCCHERO koos meeskonnaga enda eralennukiga!

ZUCCHERO (õige nimi – Adelmo Fornaciari) on müünud rohkem kui 60 miljonit albumit! Zucchero on tunnistatud kui kõigi aegade enimmüüdumaks Itaalia lauljaks!!! Tema eelmine album ORO, INCENSO E BIRRA tunnistati mitmeid aastaid kui “maailma enimmüüdud album Itaalia popmuusika ajaloos”.

Laulja esitab oma populaarsemaid maailmahitte „Baila Morena” „Senza Una Donna”, „A Wonderful World”, „Feels Like a Woman”, „My Love” kui ka teisi hitte ja laule uuest albumist.

Zucchero on esinenud koos Luciano Pavarottiga heategevuslikul kontserdil „Pavarotti & Friends”. Seda kontserti näidati otse eetris terves maailmas.

ZUCCHERO on esinenud koos mitmete maailmakuulsate staaridega nagu Andrea Bocelli, Eric Clapton, The Rolling Stones, U2, Sting, Elton John, Stevie Wonder, Tom Jones ja paljude teistega.

Zucchero on esinenud ka sellise maailmakuulsusega nagu Michael Jackson, heategevusorganisatsiooni Red Cross (Punane Rist) korraldatud heategevuslikul kontserdil Münhenis.

„World Music Awards” raames võitis album „Miserere” auhinna „Year’s Most Successful Italian Singer” (Aasta Edukaim Itaalia Laulja).

ZUCCHERO nomineeriti „Grammy” auhinnale ning kaks korda sai auhinna „World Music Awards” raames, kui ka neli auhinda „Festivalbar” ja kuus auhinda „Wind Music Awards” raames oma kodumaal Itaalias.

7. septembril SAKU SUURHALLIS maailmatuuri „Black Cat World Tour 2017” raames esineb unikaalse kontserdiga ja suurejoonelise show´ga üks kuulsaimatest Itaalia lauljatest – ZUCCHERO!!! Tallinnase saabub ZUCCHERO koos meeskonnaga enda eralennuk

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

Zucchero

07.09.2017, 20:00 - 23:59

Hind alates: 30.9 €
Maksimumhind: 120.9 €
Omadused