X Ambassadors - The Orion Tour

Hitimeistrid X-Ambassadors annab kontserdi Rock Cafes 

Eestis esmakordselt annab kontserdi üks omanäolisema kõlapildiga rockgruppe – X Ambassadors. USA päritolu X Ambassadorsi nimetas mainekas Rolling Stone kui “bombastic rock” ning bänd on edetabelites ilma teinud lugudega "Home" (kaastegevad ka Machine Gun Kelly ja Bebe Rexha), "Renegades", "Child" ja paljud teised. Piletid kontserdile tulevad müügile 18. oktoobril kell 10.00.

X Ambassadorsi teekond tipu poole on olnud muljetavaldav ja kiire. Bänd sai alguse 2009 aastal, 3 aastat hiljem ilmus debüütalbum "Litost".

Suurima tänu võlgneb X Ambassdors ansambli Imagine Dragons liidrile Dan Reynoldsile. Nimelt lebas Dan haiglas kui kuulis raadiost akustilist versiooni loost "Litost", misjärel soovitas ta plaadifirmal Interscope Records sõlmida bändiga leping nii ruttu kui võimalik.

Tänaseks päevaks on X Ambassadors välja andnud 3 kauamängivat, neist värskeim "Orion" ilmus tänavu suvel. Bänd on kiiresti tõusnud pop/rock kategooria suurimate nimede hulka. Selle tõestuseks on kasvõi singel "Home", mille esitajate hulgast võib leida ka Machine Gun Kelly ja Bebe Rexha, kui ka singel "Collider", milles teeb kaasa legendaarne ansamblite Rage Against The Machine ja Audioslave kitarrist Tom Morello.

Album "VHS" müüs end kiiresti kuldplaadi staatusesse ning sai kriitikutelt vaid ülivõrdes kajastusi. Kauamängiv debüteeris

Billboard200 tabelis kohal number 7 ning singel "Renegades" müüs end kahekordse plaatinastaatuse jagu. "Renegades" püsis ka Billboardi Alternative edetabelis esikohal lausa 12 nädalat järjest.

Piletid Piletilevis 

Hitimeistrid X-Ambassadors annab kontserdi Rock Cafes 

Eestis esmakordselt annab kontserdi üks omanäolisema kõlapildiga rockgruppe – X Ambassadors. USA päritolu X Ambassadorsi nimetas mainekas Rolling Stone kui “bombast

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Rock Cafe, Tallinn

X Ambassadors - The Orion Tour

14.03.2020, 20:00 - 23:59

Hind alates: 29 €
Maksimumhind: 49 €
Omadused
Uudiskiri