We Love The Millennium / Scooter / 90s

Järgmisel suvel leiab Tallinna Lauluväljakul taas aset regiooni üks suuremaid retromuusikafestivale We Love The 90s, kuid seekord täiesti uues kuues. Kuuendat korda toimuval festivalil jagub artiste seekord lausa kolmele päevale.
Neljapäeval, 9. juulil, alustatakse milleeniumimuusika ehk We Love The Millenium festivaliga. Reedel, 10. juulil, toimub aga eestlaste suure lemmiku ehk saksa tehno- ja tantsumuusika lipulaeva Scooteri kontsert nende uue maailmaturnee raames.
Kolmapäevasele festivalile paneb laupäeval punkti 90ndatest tuntuks saanud lugudele ja artistidele keskenduv We Love The 90s programm.
 
Uuenenud muusikafestivali muudab põnevaks see, et retromuusikaaustajale jagub melu ja nautimist kolmeks päevaks, kuid võimalik on soetada pilet vastavalt soovile ka ainult We Love The 90sele, Scooteri täispikale soolo kontserdile või We Love The Millenium festivalipäevale.
 
Esimeste We Love The Millennium festivali artistidena kuulutatakse välja:
 
Cascada - Saksa tantsumuusika edukaimaks milleeniumi-artistiks nimetatud laulja. Artisti enimtuntud lugu on cover Maggie Reilly 1992. aasta loost “Everytime We Touch,” mis vallutas ka näiteks Billboard Hot 100 tabeli, jõudes 10. kohale. UK Albumite Top 40 edetabelis jõudis nende album auväärsele 2. kohale. Cascada on suurt populaarsust kogunud just tuntud lugudest tehtud remiksidega nagu “Because The Night” ja “Miracle”, samuti ka oma lugudega nagu “Evacuate The Dancefloor”. 2013. aasta Eurovisioonil käis Cascada ka oma kodumaad, Saksamaad esindamas.
 
SASH! - Üle 22 miljoni plaadi müünud ja 65 korral kuld- ja plaatinumstaatusesse jõudnud "SASH!" on 90´ndate ja millenniumi muusika üks kuumemaid nimesid. Tänu omanäolisele elektroonilisele kõlale ja itaalia ning prantsuse keele kasutamisele lüürikas on Sash! Tänaseks üks Euroopa tuntumaid tantsumuusika artiste. Tema tuntuimadhitid on “Ecuador,” “Stay,” “Adelante” ja “Encore Un Fois.”
 
GROOVE COVERAGE - Saksa tantsumuusika tõeline megastaar, kes on ennekõike tuntud hittidega “Moonlight Shadow,” “God is a Girl,” “7 Years and 50 Days” ja legendaarse Alice Cooperi hittloo “Poison” coveriga. Groove Coverage on suutnud ka kanda kinnitada Aasias, kus pidevalt tuuril käiakse ja kus nende lugu „She“ on näiteks ühe Hiina populaarseimatelesaate tunnuslugu. Groove Coverage on ülemaailmselt müünud pea 15 miljonit albumit ja singlit.
 
 
SCOOTER - GOD SAVE THE RAVE
10.07.2020
Uut maailmaturneed alustanud saksa tehno- ja tantsumuusika suurnimi "Scooter" annab pürotehnika ja eriefektidega vürtsitatud täispika soolokontserdi 10. juulil 2020 Tallinna Lauluväljakul.

10. juulil, festivalide "We Love the Millenium" ja "We Love the 90-s" vahepeal,vallutab Scooter soolokontserdiga Tallinna Lauluväljaku. Esimesed 500 piletit on müügis ülisoodsa hinnaga, 19 eurot, kõigis Piletilevi müügipunktides. 

Scooter toob lisaks suurele pürotehnika pargile kaasa ka võimsad LED-ekraanid.

God Save The Rave maailmatuur saab alguse koduselt Saksamaalt peale mida väisatakse aasta jooksul paljusid erinevaid riike üle maailma. 

Muuhulgas võib Scooterit pidada väga eriliseks tänu sellele, et nad on erinevate tantsumuusika stiilidega olnud alati müügitabelite tipus. Scooter on põiminud oma muusikas nii hardcore, hardstyle, jumpstyle, hands up, elektro kui trance-muusika tunnuseid. 

Tehno- ja tantsumuusika legend on enim tuntud oma suurhittide "Fire,” "How Much is the Fish,” "Maria,” "4 am" ja "Hyper, Hyper" järgi. Scooter on Eestis pälvinud alati suure publiku poolehoiu, nii tuues mõni aasta tagasi Tartu Laululavale pea 10 000 inimest kui ka kolm aastat tagasi, tuues pea samaarvulise publiku Tallinna Lauluväljakule festivali "We Love The 90s" ühe peaesinejana.

SOOJENDUSARTISTID
DJ JEROME (GER)
https://www.facebook.com/marceljerome.gialeles

 CITYFLASH ft. Laura-Ly (kontor records)
https://soundcloud.com/cityflash
https://twitter.com/djCityflash
https://www.facebook.com/Cityflash
https://www.facebook.com/lauralyofficial

Scooteri kontserdile on lisaks tavapiletitele võimalik soetada ka fännitsooni ja VIP-ala pileteid.
 
Esimesed “We Love The 90s” festivalil üles astuvad artistid:
 
ALEXIA – Itaalia 90ndate aastate tantsumuusika üks eredamaid tähti, keda Eestis tuntakse peamiselt tema hittide "Uuh La La La" ja "Summer is Crazy" järgi.
Lisaks tema meeletule soolokarjääri edule, alustas Alexia oma karjääri koos suurartisti ICE MC´ga, kellega laulis ta selliseid hitte nagu "Think About the Way" ning "It´s a Rainy day".
https://www.youtube.com/watch?v=j2iAqogv8DE
https://www.youtube.com/watch?v=95m5cdG4x6o
https://www.youtube.com/watch?v=OgpE52gTbf0
 
SIN WITH SEBASTIAN - Saksamaa popmuusika staar, kes sai tuule tiibadesse 1995. aastal ja tõusis oma esimese singliga“Shut Up (and Sleep with Me)” kõikvõimalike muusikaedetabelite tippu.
 
Piletid on saadaval Piletilevis 
 
 

Järgmisel suvel leiab Tallinna Lauluväljakul taas aset regiooni üks suuremaid retromuusikafestivale We Love The 90s, kuid seekord täiesti uues kuues. Kuuendat korda toimuval festivalil jagub artiste seekord lausa kolmele päevale.
Nelja

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna lauluväljak

We Love The Millennium / Scooter / 90s

29.07 - 31.07.2021, 18:00 - 23:59

Hind alates: 35 €
Maksimumhind: 159 €
Omadused