Võitluskunstide show "Number One" Fight Show Season 9

Estonian Fighting Network ja spordiklubi Garant esitlevad „Nr. 1“ üheksandat võistlusturniiri. Turniiri korraldamine jõudis uuele tasemele tänu suurejoonelisele ja vaatemängulisele show`le ning muidugi ka tänu MMA, K-1, Muay Thai ja profipoksi maailmakuulsuste kohaletoomisega.

18.mail 2018 toimub eriline sündmus Eesti võitluskunstide show’de hulgas! Meie võitlejate vastu astuvad välismaa tugevaimad sportlased. Eestit esindavad showl Mirkko MOISAR, Andi UUSTALU, Uku JÜRJENDAL, Jan BELJAJEV ja Daniil GRJADOVKIN. Samuti tuleb võitlema Maxim SPODARENKO, kes on juba eesti publikule südametesse pugenud.

Õhtu peavõitluseks on võitlus, mis oli ära jäetud 8. hooajal – kõikide lemmik Max Vorovski ning Ertugrul Bayraki vahel.

Lihtsaks meie meestel ei lähe, kuna vastas ootavad neid parimad kickpoksi ja Muay Thai võitlejad Valgevene, Brasiilia, Poola, Kreeka ning Türgi klubidest. Kokku viiakse läbi 8 võitlusmatši.

Jälgige meie üritust kodulehel Facebook või www.numberone.ee ja te saate esimesena teada ülejäänud osalejate nimed.

Uksed avatakse 18:30
Ürituse algus 20:00
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal kell 18:30-22:00

VIP laudade broneerimiseks palume täita vormi või helistada +372 56696932
LISAINFO:
E-mail: info@numberone.ee

Estonian Fighting Network ja spordiklubi Garant esitlevad „Nr. 1“ üheksandat võistlusturniiri. Turniiri korraldamine jõudis uuele tasemele tänu suurejoonelisele ja vaatemängulisele show`le ning muidugi ka tänu MMA, K-1, Muay Thai ja profipoks

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

NUMBER ONE Fight Show Season 9

18.05.2018, 20:00 - 23:59

Täiskasvanu: 25.6 €
Omadused
sünnipäev EV100