Visit Estonia turismiturundus viis Eesti CNNi reisisoovituste listi

02. jaanuar 2020

Visit Estonia alustas aastat hea uudisega, et Eesti on mõjuka meediakanali CNNi 20 parima sihtkoha seas, mida külastada aastal 2020!

Eeltöö algas oktoobri lõpus New Yorgis Vemexi infoturul, kus osalesid turismiturundajad ning reisiajakirjanikud mõjukatest väljaannetest. Seal lõid Visit Estonia välismeedia profid Jana Kutšinskaja ja Kadri Gröön kontakti CNNi ajakirjanikuga. „Kohapeal ja ka järgnenud kahe kuu jooksul "pommitasime" ajakirjanikku kõikvõimalike reisipõhjustega, tutvustades Eestit eeskätt paigana, kuhu alanud aastal on pöördunud kõik gurmeemaailma pilgud. Bocuse d’Ori Euroopa finaali korraldamine elavdab toiduturismi ning edendab Eesti mainet tippkööki pakkuva sihtkohana,“ ütles Visit Estonia välismeedia projektijuht Jana Kutšinskaja

CNNi valikusse pääsemine on üks laiema mõjuga reklaame Eestile, sest CNNil on üle 100 miljoni jälgija rohkem kui 200 riigis. „Loodame, et see kajastus realiseerub sel aastal rõõmsate õhtusöögiseltskondadena meie suurepärastes kohvikutes ja restoranides, õnnelike matkajatena turismitaludes ning rokkiva publikuna meie ägedatel sündmustel,“ sõnas Jana lõpetuseks.

Loe CNNi reisisoovituste nimekirja ja Eesti soovitamise argumente siit  

Fotol Jana ja Kadri mullu 30. oktoobril New Yorgis välisajakirjanikega kohtumas