VEREVI RANNAPIDU - 2 QUICK START, KARL-ERIK TAUKAR BAND, VIRUS (RUS)

Kodumaised Legendid Elvas, Verevi rannas!

LEGENDAARNE VEREVI RANNAPIDU TULEB TAAS

Reedel, 13. juulil, algusega 19.00

Toimumiskoht: VEREVI RAND

2018. aasta suvi toob Elvasse vaieldamatult parimad Eesti ja välismaised artistid, kes on viimased aastakümned olnud fookuses ja lahutanud publiku meelt!

Algaval suvel vallutab üheks suurejooneleliseks õhtuks Elva linna: legendaarne 2 QUICK START, kodumaine multitalent KARL-ERIK TAUKAR koos bandiga ning Venemaa popstaar VIRUS - 3 legendi, ühel õhtul, ühel laval!

Tõtt-öelda ei mäletagi, millal viimati Elvas sai näha tippartiste ühel laval! Aga nad kõik on tänaseks jõudnud staatusesse "legendid" ning kontsertõhtu raames on, mida meenutada.

Tõeline legend ja legendaarne ansambel 2 QUICK START toob publikuni oma tuntud laulud eesotsas Pearu Paulusega, keda Elva publik kindlasti ootab ja seekord astuvad nad lavale täiskoosseisus!

Multitalent Karl-Erik Taukar koos oma bandiga ei vaja tutvustamist. Ülimalt populaarne artist nii noore kui vanema generatsiooni publiku seas, kes viimastel aastatel on võitnud kõik võimalikud auhinnad kodumaisel muusikamaastikul.

Õhtu erikülalisena lennutame otse Moskvast kohale viimase paarikümne aasta Venemaa tõelise tähe - ansambli VIRUS, kelle peadpööritav show ei jäta külmaks mitte ühtegi kontserdikülastajat!

Kontsertõhtu algab kell 19.00 ning kulmineerub kell 03.00. Õhtu jooksul on võimalik nautida suurepäraseid etteasteid, kus muusikalised vahepalad täidavad DJ'd RAIT HAAS & HEIKO HARKMANN!

Hea atmosfääri garanteerib meeleolukas publik!

Kohapeal on avatud toitlustus ning spetsiaalne müügiala, kus serveeritakse jahutavad kokteilid ning karastavad joogid!


SISSE-VÄLJA KÄIMISEKS TULEB SOETADA 5 EURONE KÄEPAEL!

Ürituse soovituslik vanusepiirang on 16 eluaastat. Alla 16aastastel soovitame tulla üritusele ametliku hooldajaga. Ürituse alal ja avalikus ruumis kehtib Eesti Vabariigi lastekaitse seadus ning alaealiste öist liikumist reguleerib § 23/1.

§ 23/1. Alaealise liikumisvabaduse piirang
(1) Laps on kohustatud järgima avalikku korda.
(2) Alla 16-aastasel alaealisel on keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikes kohtades kella 23.00-6.00.

Baarid on mõeldud ainult täiskasvanutele ja alkoholitoodete ostmiseks on vajalik esitada pildiga isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või autojuhiluba).

Hea tuju kaasa ning kohtume Elvas 13. juulil!

Kodumaised Legendid Elvas, Verevi rannas!

LEGENDAARNE VEREVI RANNAPIDU TULEB TAAS

Reedel, 13. juulil, algusega 19.00

Toimumiskoht: VEREVI RAND

2018. aasta suvi toob Elvasse vaieldamatult parimad Ee

Ajad ja hinnad
Elva linn, Verevi rand, Elva

VEREVI RANNAPIDU - 2 QUICK START, KARL-ERIK TAUKAR BAND, VIRUS (RUS)

13.07.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 13 €
Omadused