Venemaa pop-muusika bänd Ruki Vverh!

Legendaarne Ruki Vverh! on taas Tallinnas 4. detsembril


4. detsembril esineb Saku Suurhallis legendaarne Ruki Vverh! kavaga „21“, mis on pühendatud bändi aastapäevale. Venemaa pop-muusika kõige „vananematum“ bänd esitab hitte ja uusi laule mastaapsel kontserdil Tallinnas.

Mullu tähistasid Ruki Vverh! ansambli liikmed oma bändi 20. aastapäeva, saades publikult suure aplausi. Sergei Žukov ja tema meeskond tulevad taaskord Saku Suurhalli lavale, et tähistada Ruki Vverh! aastapäeva kavaga „21“. Bänd sõidab Tallinna erikülaliste, lavasõprade seltsis, kelle nime korraldajad hetkel saladuses hoiavad. Non-stop disko, nostalgilised aeglased tantsud, valgussõu, eriefektid, üllatused ja ootamatud külalised – muusikud teavad, kuidas korraldada tõeliselt grandioosset pidu tuhandetele külalistele.

Ruki Vverh! on ainulaadne bänd: muusikud on läbinud tee provintsiaalsetest diskodest röökivate staadioniteni. Nende muusikat armastavad miljonid kuulajad üle maailma, laulud on löönud kõik rekordid raadios ning albumid on saanud plaatinaalbumiteks. Bänd lasi välja esimese albumi aastal 1997, ent tänaseni pakuvad nende laulud kuulajatele jätkuvalt neid samu emotsioone, mis 21 aastat tagasi.

Ruki Vverh! on ainulaadne pop-bändi edu näide Venemaa estraadil. Juba enam kui 20 aasta vältel ei ole bänd kaotanud oma populaarsust, annab palju külalisetendusi ja kirjutab uusi laule. Oma juubelkontserdi ajal Tallinnas esitab Ruki Vverh! oma kõige kuulsamaid hitte: „Mu maimuke“ („Крошка моя»), „Tudeng“ („Студент“), „Olen juba 18-aastane“ („18 мне уже“), „Unistades üksnes sinust“ („Лишь о тебе мечтая“) ja palju teisi. Kontserdiagentuur  ja Sergei Žukov kutsuvad tallinlasi ja pealinna külalisi 4. detsembril suurele diskole Saku Suurhallis, et lõbutseda ja tantsida nagu oma magusal nooruse ajal.

Legendaarne Ruki Vverh! on taas Tallinnas 4. detsembril


4. detsembril esineb Saku Suurhallis legendaarne Ruki Vverh! kavaga „21“, mis on

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

Venemaa pop-muusika bänd Ruki Vverh!

04.12.2018, 20:00 - 23:59

Hind alates: 23.4 €
Maksimumhind: 85 €
Omadused