Valeri Meladze

Valeri Meladze uue kavaga «Vaba lend!» 

Eestit ootavad 2020. aasta kevadel ees säravad ja suurejoonelised kontserdid. Tallinnas ja Jõhvis esineb üks armastatumaid ja populaarsemaid vene lauljaid, Venemaa teeneline artist Valeri Meladze. Kuulajatele tutvustab oma uut kava «Vaba lend» tõeline mees –  romantiline, temperamentne ja intelligentne.

Meladze loomingut hinnatakse Eestis kõrgelt. Tema uskumatut populaarsust arvestades tasub piletite hankimisele aegsasti mõtlema hakata.

Teid ootab uskumatult sensuaalne, särav ja meeldejääv kontsert. Kõlavad nii uued kui ka kõige tuntumad ja armastatumad laulud «Sera» («Сэра»), «Ma ei saa sinuta» («Я не могу без тебя»), «Tõmmet enam ei ole» («Притяжения больше нет»), «Hoolimata» («Вопреки»), «Taevas» («Небеса») ja paljud teised hitid. Kõigis neis teostes on osake meid, Valeri siirus ja muidugi armastus.

Tulevad lilled ja ovatsioonid, naeratused ja nukrus, soojad tunded ja tormilised emotsioonid - täpselt nagu Meladze lauludeski. Ärge magage seda kaunist ja säravat kontserti maha. Grusiinid teavad, mis on emotsioonid, seal aga, kus on Valeri, pole tunneteks üldse mingeid piiranguid. Kontsertidel Tallinnas ja Jõhvis ootab teid üllatus, aga ka kuhjaga unustamatuid muljeid.  

Valeri Meladze uue kavaga «Vaba lend!» 

Eestit ootavad 2020. aasta kevadel ees säravad ja suurejoonelised kontserdid. Tallinnas ja Jõhvis esineb üks armastatumaid ja populaarsemaid vene lauljaid, Venemaa teeneline artis

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Valeri Meladze

08.04.2020, 19:00 - 21:30

Hind alates: 30.9 €
Maksimumhind: 80.9 €
Omadused
Uudiskiri