Valeri Leontjev / Валерий Леонтьев

Ainult kuni 14.05 kõi pileti II tasandil hinnaga 11 €, I tasandil hinnaga 16 € ning põrandal 21 €!
Täishinnad vahemikus 20-50 € (vastavalt istekohale).


Tallinnas esineb Venemaa rahvakunstnik Valeri Leontjev.


Kohalikud organisaatorid TCC.ee  annavad teada, et  Baltikumis toimub vene estraadi legendi ja megatähe Valeri Leontjevi kontserdituur. Virtuoossete muusikute ja suurepärase balletitrupi kaastegevusel esitab Venemaa rahvakunstnik Eestis, Lätis ja Leedus  värvika show` ! Publiku lemmik rõõmustab Baltimaade elanikke hittidega „Milõi drug“ („Armas sõber“), „Margarita“, „Deltaplaan“, „Casanova“, „Devjat hrisantem“ („Üheksa krüsanteemi“) ja teistega. Üsna varsti. Valeri Leontjev on artist, kes kingib armastust.

Vilnius: 24. detsember, Compensa kontserdisaal
Riia: 25. detsember,  Arena Riga
Tallinn: 26. detsember Tondiraba jäähall

Ainult 14. maini, emadepäevani (kaasa arvatud), on Tondiraba jäähalli piletid erihinnaga: 2. korrus – kõik piletid 11 eurot tükk, 1. korrus – kõik piletid 16 eurot tükk, parter – kõik piletid 21 eurot tükk. (Täishinnad 20 – 50 eurot)

Valeri Leontjev on Venemaa üks silmapaistvamaid lauljaid, kes ei vaja tutvustamist. Organisaatorid TCC.ee on kokku leppinud, et viimase aastatuhande eredaima tähe esinemised toimuvad Baltimaade kõigis kolmes pealinnas  jõulude ajal. Sellest tuleb unustamatu ja soe, emotsioonidest ja eufooriast tulvil õhtu. Vene estraadi legend, mitme põlvkonna iidol näitab grandioosset show´d, millega ta tähistab oma 45. tegevusaastat.

Teid ootab maailma tasemel show: uskumatu ja paradoksaalne värvidemäng, laitmatu, stiilne ja professionaalne ballett ning muidugi  artisti ainulaadne vokaal, mida saadavad kirglikud ning õrnad tunded.

Teid ootab tõeline pidu, sest Leontjevi kontserdid kätkevad alati  ebatavalist mehelikku karismat, provokatiivset käitumist, ilmekaid lavakujusid ja ainult elavat muusikat. Valeri Leontjev suhtleb alati saaliga: see on kui armastusavaldus, avameelne ülestunnistus ja tänu. Artist esitab laval endist viisi akrobaatikatrikke. Maksimaalne energeetiline panus!

Riia ja Vilniuse jaoks on see grandioosne sündmus: pole ju Valeri Leontjev siin soolokontserte andnud peaaegu 10 aastat. Tänu TCC.ee-le saavad riialased, vilniuslased ja linnakülalised  nautida vene estraadi seksisümboli,  legendi ja tõelise  tulesädeme kauaoodatud kontserti.

Ta kontserdid on alati juba pooleks aastaks ära planeeritud, mõnikord ka pikemaks ajaks. Ta esinemisi oodatakse kõikides maailmajagudes, teda  kuulavad hea meelega eri põlvkondade esindajad. Ta laulud, hääl, artistlikkus on mõistetav igale inimesele. Publikule on ta alati kui igavene armuke, samas ka alatine kurjajuur, südametemurdja, kes sirge seljaga  deltaplaanil liugleb. Ta on nii Casanova kui lihtsalt armas sõber.

Ärge magage maha maailmatähe fantastilist show´d, mis jääb meelde ja mille üle saab veel kaua mõtteid vahetada. Seda kontserti on parem üks kord näha kui sada korda videost vaadata ning kahetseda, et ei õnnestunud kontserdil kohal olla. Surematud hitid ja uute laulude laineid löövad esmaettekanded. Ainult elav muusika. Ainult täielik  andumus publikule.  See on Valeri Leontjev – mees, kes kingib armastust.

Ainult kuni 14.05 kõi pileti II tasandil hinnaga 11 €, I tasandil hinnaga 16 € ning põrandal 21 €!
Täishinnad vahemikus 20-50 € (vastavalt istekohale).


Tallinnas esineb Venemaa rahvakunstnik Va

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Valeri Leontjev / Валерий Леонтьев

26.12.2017, 19:00 - 21:00

Hind alates: 17.6 €
Maksimumhind: 29.6 €
Omadused