public.homepage.logo
Veranstaltungen in EstlandAllikas: Priidu Saart, Visit Estonia

Üritused Eestis – naudi kultuuri, muusikat või sporti

Eestis toimuvatel üritustel on meeliülendav tunne ja mälestused garanteeritud nii spordihuvilistele, muusikasõpradele kui ka kultuurifännidele.

Eesti on küll väike, aga eri üritusi toimub siin vaatamata aastaajale palju. Kui tahad lasta muusikal oma kõrvu paitada, naudid spordiga kaasnevat adrenaliinilaengut või soovid ammutada inspiratsiooni kultuurist, ei pea ilmtingimata kohe üle piiri piiluma.

Eestis saab teha pea kõike, mida hing ihkab. Näiteks suvel on meil võimalus vaadata tähistaeva all filme, tantsida end soojadel öödel lemmikartistide lugude saatel hingetuks ja nautida hooajalisi maitseid kohalikel toidufestivalidel, rääkimata väga eriilmelistest spordivõistlustest, mis siin toimuvad – maratonidest rallini. Talvel seevastu saame keha ja hinge kosutada näiteks saunas, mille jaoks korraldatakse samuti oma festivali. Armastad sa kevadet, suve, sügist või talve, mõne põneva ürituse, mida külastada, leiad alati!

Festivalid

Eestis on oma festival kõigel: džässil ja rokil, filmil ja disainil, aga ka silmul, küüslaugul ja sibulal.

Muusikaüritused

Eestlased armastavad muusikat – ja meile meeldib seda kuulata põnevates kohtades: metsas, tehastes, väikesaartel ja linna peidetud nurgatagustes.

Spordiüritused

Sportida saab Eestis kogu aasta, ole sa harrastaja või professionaal. Adrenaliini pakuvad nii maratonid, rallisport kui ka ekstreemsemad alad.

Suurimad üritused, mis Eestis toimuvad

Panime kõik suurüritused siia kirja – milline nendest on sinu lemmik, mida vahele jätta ei tahaks?

Estlands große und regelmäßige Events

Allikas: Gert Nõgu

Eesti kaart

Leia inspiratsiooni