Uralskie Pelmeni

Tallinnasse tuleb „Uralskie Pelmeni“ uusaastaetendus

Uue aasta vastuvõtmine on imeline aeg. Pidu ennast jagub vaid üheksainsaks ööks, kuid peomeeleolu jätkub nädalateks. „Uralskie Pelmeni“ etendus laseb uusaasta-muinasjutul kesta jaanuari lõpuni, sest just 28. jaanuaril tulevad artistid Tallinna Alexela kontserdimajja uusaastakontserti andma.
 
Kingiideed välja mõeldud ja kingidki üle antud,  kaalu kaotada ja piduriideid otsida pole enam tarvis, uusaastaeelsed kiired tegemised ei suru tööl enam takka  – mis siis muud, kui täiel rinnal lõbutseda.      
 
Olge valmis end ribadeks naerma,  nääripuul tulesid süütama, näärivana kutsuma – ühesõnaga tundma end nagu lapsed uusaasta lastehommikul (sedapuhku küll õhtul, kuna täiskasvanutele on nõnda ju meelepärasem).
 
Uralskie Pelmeni  - Dmitri Brekotkin, Sergei Jeršov, Sergei Isajev, Maksim Jaritsa, Sergei Kalugin, Roman Postovalov, Ksenia Korneva ja Ilana Jurjeva kindlustavad, et meie näärivanad on kõige sütitavamad ja lumehelbekesed kõige võluvamad.

Muide, Baltikumi uusaastakontsertide jaoks ekstra valitud numbrid ei paku üksnes nalja ja naeru,  vaid suudavad üllatada ka kõige pühendunumaid „Uralskie Pelmeni“ show austajaid.
 
Piletid müügil Piletilevi kassades.

Tallinnasse tuleb „Uralskie Pelmeni“ uusaastaetendus

Uue aasta vastuvõtmine on imeline aeg. Pidu ennast jagub vaid üheksainsaks ööks, kuid peomeeleolu jätkub nädalateks. „Uralskie Pelmeni“ etendus laseb uusaa

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Uralskie Pelmeni

28.01.2020, 19:00 - 21:00

Hind alates: 39.9 €
Maksimumhind: 90.9 €
Omadused
Uudiskiri