Visit Estonia ärihommikusöök Londonis

Allikas: Visit Estonia

23. november 2021

Kui mõnda aega tagasi viisime Londonisse Eesti köögi parimad palad, siis nüüd toimus Visit Estonia ärihommikusöök hoolikalt valitud reisikorraldajatele ja profimeedia esindajatele.

“Valisime reisikorraldajad, kellega koostöös on võimalik suurendada Eesti reisipakettide arvu. Kohale tulid kõik kutsutud ning kuulasid suure huviga,” iseloomustas Visit Estonia äriturunduse projektijuht Agnia Nast.

Külalisi tervitas Eesti suursaadik Londonis Viljar Lubi, kes isiklikke kogemusi jagades ja lugusid jutustades lõi sooja õhkkonna ning üritus jätkus väga praktilist infot jagades. “Tutvustasime lennuühendusi, talve- ja suvetooteid ja palusime hääletada, mis kõnetab Briti turisti. Ülekaalukalt võitis jõuluturg, järgmisena Tallinna muuseumid, mille puhul tõsteti esile unikaalset asukohta, nagu nt Kiek in de Kök, Lennusadam. Spaade suhtes oli arvamus, et põhiliseks reisimotivatsiooniks see pigem ei kujune, küll aga võib olla väärt reisi osa,” iseloomustas Agnia brittide Eesti-huvi.

Päevareisidest pakkus kõige enam huvi Lahemaa rahvuspark, järgnesid kombineerituna Keila Joa loss ja Arvo Pärdi keskus, Haapsalu ja Prangli saar. 

Üritust toetasid auhindadega Telegraafi hotell ja Nordic Hotel Foorum, lennupiletid panid välja AirBaltic ja Finnair. 

“Hea tulemuseni viib loov lähenemine, põhjalik eeltöö ja mõnus õhkkond. Üritus oli nii menukas, et plaanime seda teha igal aastal korduvaks ürituseks,” võttis Agnia kokku.

Rohkem fotosid Visit Estonia blogist Facebookis.