Värske töövahend Eesti turundamises: valmisid äriturismi videod!

Allikas: Visit Estonia

29. oktoober 2021

Värskelt on valmis saanud ingliskeelsed filmiklipid, mis tutvustavad Eestit ja meie peamisi konverentsilinnu Tallinna, Tartut ja Pärnut. Meie pakkumisest kõige iseloomulikumat esile toovate kaadrite eesmärk on turundada Eestit kui suurepärast sihtkohta äriturismiks.

Kasutame seda videomaterjali järjepidevalt nii ise kui ka koos oma partneri Eesti Konverentsibüroo ja sihtkohtadega rahvusvahelises turunduses. "Tegu on esimese selletaolise materjaliga, mis võtab kompaktselt kokku Eesti tugevused nende jaoks, kes kaaluvad, kuhu oma järgmist üritust tuua," ütles videote valmimist vedanud äriturismi projektijuht Liisa Eller. "Klipid toimivad nii omaette kui ka ettekande või ärikohtumise täiendajana ning ühendavad moodsat tänapäeva meie põnevate traditsioonide ja minevikuga."

Videomaterjali on väga teretulnud kasutama ka kõik teised partnerid, kelle abil jõuavad Eestisse konverentsid ja muud väärikad rahvusvahelised sündmused - erialaorganisatsioonid, konverentsikorraldajad, hotellid, sihtkoha esindajad või teenusepakkujad -, et selle abil oma pakkumisi ilmestada.

Äriturismi videod on kättesaadavad turismiprofi veebist.