Uus kolleeg Lily Allas

Allikas: Aivo Kallas

16. november 2021

Mul on väga hea meel olla osa Visit Estonia lennukast ja toimekast tiimist ning arendada looduse- ja kultuuriturismi teemajuhina just neid valdkondi. Mu silma paneb särama, kui saan koos töötada ägedate inimestega ning anda oma teadmiste ja kogemustega panus millegi loomisse või parendamisse. Visit Estonias on kõik need tingimused täidetud. Eesti on nii oma looduse kui ka kultuuri poolest väga eriline ning mul on rõõm neid Eestit külastavatele inimestele lähedaseks teha. 

Olen turismivaldkonnaga olnud seotud 18 aastat, millest seitse aastat Tervise Paradiisi Spaa Hotell & Veekeskuse hotelli juhatajana ning kolm Strand Spaa & Konverentsihotelli müügi- ja turundusosakonna juhina. Tervise Paradiisis oli mul unikaalne võimalus kuuluda alustava hotelli juhtkonda ja anda oma panus ettevõtte, teenuste ja meeskonna arendamisse päris algusest peale. Tollesse aega jäi ka minu juhtimisel läbiviidud keskkonnamärgise „Roheline Võti“ juurutamise projekt.

Turismisektorist põikasin kaheksaks aastaks tootmisvaldkonda ning aitasin Wendre ASi müügijuhina B2B sektoril oma klientidele parimaid unelahendusi pakkuda ehk siis parima kvaliteediga uni jõudis nendeni just Wendre tekke, patju ja voodeid kasutades. Minu peamine sihtturg oli Soome, kuid olen kokku puutunud ka Prantsuse, Vene ja Inglise turu B2B klientidega. Varasemalt olen õppinud ärijuhtimist/ turundust ning sellest aastast alustasin Tartu Ülikoolis magistriõpinguid teenuste disaini ja juhtimise erialal.

Väljaspool tööd olen tegev Lions Eesti heategevusorganisatsioonis, olles nii LC Pärnu Livonia liige kui ka sel aastal Pärnu, Läänemaa ja saarte regioonijuht. Vabal ajal meeldib perega reisida või külastada sõpradega kultuurisündmusi.  Jooga, väike tervisejooks või hea raamat on samuti minu sage kaaslane.  

Minu soovitus loodusesõbrale – otsi üles Eesti vähekülastatud paigad ning kohal viibides ära kiirusta, vaid võta aega ümbritseva märkamiseks. Minu soovitus kultuurisõbrale – kogu enda ümber parimad sõbrad ja külastage iga kuu üht teatrietendust või muud kultuurisündmust. Valik ja korraldamine jagage sõprade vahel, nii ei lasku organiseerimise koormus ühe inimese õlgadele ning mitmekülgne rõõm on garanteeritud!