Uku Suviste näitab fännidele Eestit

Allikas: Kaupo Kalda

13. mai 2021

Visit Estonia kutsus Uku Suviste võttele, et näidata Eestit laulja ja Eurovisioni fännidele. Videoklipp on inglise ja vene keeles ning see levib lauluvõistluse jälgijate seas üle kogu Euroopa ja ka Venemaal, kus Uku Suviste on kõige rohkem tuntud.

Video algab Tallinnaga; toob juurde muusikahuvilistele huvitava ja Tallinnast lühikese sõidu kaugusel asuva Arvo Pärdi keskuse, mis rõhutab ka looduse lähedust pealinnale; ja jalutuskäik lõpeb Tallinna uues korda tehtud paigas Noblessneris, mis on kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehasest muutunud linna üheks trendikamaks kvartaliks. Klipi taustaks kõlab Eesti võistluslugu.

Sageli on paljude vaatamisväärsustega nii, et külastajatele on need hästi selged, kuid paljud kohalikud võtavad neid enesestmõistetavana, sest sinna saab „nagunii kas või homme minna“. Ka Uku Suviste avastas enda jaoks kohti, kuhu polnud varem sattunud, näiteks Toomkiriku torn, linnamüür, Meistrite hoov. Vaata videost, kas ise oled kõigis kohtades käinud või peaksid samuti enda jaoks Tallinna avastama?

Hetkel kihlveokontorid Eestile Eurovisionil edasipääsu ei ennusta, ent kui videot hoolega edasi jagada, siis ehk jõuame finaali? Vaata videot ja jaga sõpradega!

Facebooki postitus:
inglise keeles
eesti keeles
vene keeles

Youtube'i video
inglise keeles
vene keeles

Loe ka Visit Estonia artiklit, mida Uku Suviste arvab Eestis puhkamisest.