Allikas: Visit Estonia

Teenusedisaini meistriklass alustas uut hooaega

Tosin turismiettevõtjat kogunes 10. jaanuaril Palo Alto Club keskusesse, kus toimus teenusedisaini meistriklassi uue hooaja avapäev.
Aidu veespordikeskus, Mustamäe Elamus Spa, 360 KRAADI, Tallinna Teletorn, Saka Mõis, City Bike. Olustvere mõis ja kojad, RUMMU Quarry I Prison, Kernu Mõis ja Kellerspaa, Tamme talu ürdiaed, Seiklusministeerium ja Tartu Sport on ettevõtted, kes asuvad koos tipptasemel teenusedisaineritega välisturgudele turismiteenuseid arendama.
Neli kuud kõva ajude ragistamist ja disainmõtlemist ning aprilli lõpus tutvustavad ettevõtted meistriklassis välja arendatud uusi turismiteenuste prototüüpe.

Teine selle aasta teenusedisaini meistriklass alustab mais ja lõpetab novembris. Kandideerimise teise gruppi avame aprillis. Kõigi kandideerijatega viiakse läbi virtuaalsed intervjuud ning osalejate lõpliku valiku teeb hindamiskomisjon. Meistriklassi registreerimise avamisest anname teada Puhka Eesti turismiprofi lehel, Puhka Eestis B2B uudiskirjas ja Visit Estonia blogis.

Miks meistriklassi tulla? Millised on olnud varasemate lendude võitjad ja kogemused? Kes on meistriklassi mentorid? Millised on meistriklassis osalemise tingimused? Seda loe SIIT.

Uue hooaja avapäev