Allikas: Rasmus Jurkatam

Milliseid tarkvarasid turismiettevõtjad soovivad?

Turismisektori tarkvarade liitumis- ja liidestamistoetus võimaldab liitumist tarkvaraga (näiteks võtta kasutusele uus ressursihalduse tarkvara) ja samuti on võimalik liidestada erinevaid tarkvarasid (näiteks ressursihalduse tarkvara juurutamine ning selle liidestamine kassasüsteemi ja raamatupidamise tarkvaraga).

Mis on praegu popimad tarkvarad?

Nõutuimad tarkvarad on praegu näiteks suurematele majutusettevõtetele ja spaadele mõeldud Salbos ja Opera Cloud, mis on samuti hea töövahend just suurematele hotellidele. Väiksemad majutust- ja lisateenuseid pakkuvad ettevõtted on huvitatud tarkvarast nimega BOUK. Tarkvara Lydian on soovinud kasutusele võtta mitmed muuseumid ja ürituskorraldajad. Lisaks on toetust küsitud järgmistele tarkvaradele: HotelBuddy, Navicup, Mapal OS, Mews, Moder, TNG MyWeb, Begin, Hotellinx Cloud, Touringery, Quinyx, Hotellab, Scoro; Wemply.

Nimekiri tarkvaradest, millega liitumisele saab toetust küsida, on muidugi oluliselt pikem. Maailmas on palju digilahendusi, mis aitavad turismiettevõtja igapäevast tööd lihtsamaks muuta.

Kui soovid liituda tarkvaraga, mida nimekirjas veel ei ole, siis kirjuta Visit Estonia ärimudelite ja digitaliseerimise projektijuhile Avele ave.pill@eas.ee. Ave aitab üle vaadata, kas ettevõtte soovitud tarkvara on toetuse tingimustega kooskõlas.