Sisselogimine Puhka Eestis veebilehele uueneb

Allikas: Rene Altrov

24. aprill 2023

Hea kasutaja! Aitäh, et oled liitunud Puhka Eestis veebilehega. Alates 27.04.2023 palume lisada kõigil kasutajatel oma andmete juurde isikukood, mis võimaldab üle minna turvalisele autentimisteenusele.

Visit Estonia meeskond on arendamas uut Puhka Eestis/ Visit Estonia veebiplatvormi, mille esimene etapp on planeeritud avalikustada 2024. aasta esimeses kvartalis. Selleks, et uus veebikeskkond oleks usaldusväärne ja turvaline, läheme uuel platvormil üle riiklikule autentimisteenusega sisselogimisele. Teenus võimaldab kasutajal veebilehe andmebaasi siseneda kaasaegselt, turvaliselt ja mugavalt.

Soovime kõik praegused andmebaasi kasutajad üle tõsta uuele platvormile. Selleks palume kõigil kasutajatel lisada oma kontaktandmetesse isikukood. Isikukoodi alusel tunneb uus süsteem kasutaja tulevikus ära ja suunab õigele tööalauale. 

Kui vajad abi seoses puhkaeestis.ee ja visitestonia.com keskkonnaga, soovides riiklikku turismiandmebaasi oma ettevõtte pakkumisi lisada või neid seal täiendada-muuta, siis palume pöörduda vastava maakonna andmehalduse spetsialisti poole.