Sinu ettevõte #EstonianWay kampaanias

Eestis ei pruugi olla liiga palju unikaalset, aga siin tehakse mitmeid asju veidi teisiti ja see on põnev: sooja vanni asemel hüppame jääauku, lihaseid lõdvestame end okstega pekstes ehk viheldes, korallide asemel sukeldume majade vahel, firma asutame kas või metsas.

Kutsume Eestisse külla suure jälgijaskonnaga või tuntud välismaalasi, kes teevad siin midagi meie moodi, et omakorda rääkida Eestis kogetust kogu maailmale. Kuna külalised tulevad Eestisse mitmeks päevaks, on võimalik kampaanias osaleda ka Sinu ettevõttel pakkudes külalistele tasuta majutust, restorani- või kohvikukülastusi ning vaba aja tegevusi. Mida erilisem ja harukordsem on pakkumine, seda suurem on võimalus silma paista ja tutvustada oma teenuseid kordumatul moel, saada osa kampaaniast ning muidugi näidata ka oma külalislahkust. Kõik külaskäigud jäädvustatakse pildi- ja videomaterjalina, mida jagatakse erinevate meediumide vahendusel. Visit Estonia ei garanteeri kõigi teenusepakkujate jõudmist videoklippi, küll aga külalisega seotud kampaania alamlehele objektiloetellu.

Lisaks tuntud külaliste küllakutsumisele loosime kampaania raames välja ka auhinnareise. Nende reiside jaoks vajalike teenuste pakkumisele oled samuti oodatud kaasa aitama.

Et aru saada kampaania kontseptsioonist, vaata seni korraldatud elamusi aadressilt estonianway.com

Kingitused saad kirja panna allolevasse vormi.

Lähem info Visit Estonia kliendihaldurilt Piret Koodilt : piret.koodi@eas.ee


Uudiskiri