Sinu ettevõte #EstonianWay kampaanias

2017. aastast 2019. aastani kestavad Eesti 100. sünnipäeva pidustused ning soovime neid hetki jagada kogu maailmaga. Kutsume siia 100 suure jälgijaskonnaga või tuntud välismaalast, kes teevad Eestis midagi meie moodi, et rääkida inspireerivaid lugusid endast ja Eestist. Kõik külaskäigud jäädvustatakse pildi- ja videomaterjalina, mida jagame rahvusvahelises meedias ja sotsiaalmeediakanalites.

Kuna külalised tulevad Eestisse mitmeks päevaks ning liiguvad siin ka ringi, on väga oodatud ka turismiettevõtete panus: pakkuda tasuta majutust, restorani- ja kohvikukülastusi ning vaba aja tegevusi. Mida erilisem ja harukordsem on pakkumine, seda suurem on võimalus silma paista ja tutvustada oma teenuseid kordumatul moel, saada erilist turundust ning muidugi näidata ka oma külalislahkust ja teha Eestile kingitus.

Lisaks tuntud külalistele küllakutsumisele loosime välja ka auhinnareise Eestist huvitatud inimestele. Nende reiside jaoks vajalike teenuste pakkumisele oled samuti oodatud kaasa aitama.

Loodame, et soovid samuti kaasa aidata Eesti tutvustamisel meie külalistele ja kogu maailmale ning oled nõus pakkuma oma tooteid ja teenuseid. Kingitused saad kirja panna allolevasse vormi.

Vaata lähemalt: estonianway.com

Lähem info Visit Estonia ettevõtete kliendihaldurilt Kristiina Kästikult: kristiina.kastik@eas.ee, tel 627 9767.


Uudiskiri