Registreeru Visit Estonia kontaktüritustele

Anname siin ülevaate kõigist äriüritustest, kuhu ootame osalema Eesti koostööpartnereid. Jätkame ettevõtjate valimisega sobivatele kontaktüritustele ja proovime ära mahutada kõik soovijad.

Ülevaate ka teistest tegevustest saad meie tegevuste kalendrist.

Ühtlasi anname teada, et vähemalt kuni 31.03.2021 ei võta turismiarenduskeskus oma kontaktürituste eest osalustasu.

VENEMAA

 • Lükkame edasi toimuma pidanud 2020 Moskva ja Peterburi online workshopi. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: osalejad, kes eelnevalt registreerisid end workshopile.  

SOOME

 • 25.8.2020 Turismimess MATKA infopäev Eesti turismiettevõtetele, sihtkohtadele - kes tunnevad huvi MATKA messil osalemisest. Toimumiskoht: Hestia Hotel Europa kell 14-17.00  Korraldajad: Profexpo ja MATKA korraldustiim. Registreerimine: https://www.profexpo.ee/messukeskus/registreerimisvorm-matkamessi-seminarile/
 • 2020 aasta Helsingi konverentsimess jääb ära! Uued kuupäevad 14.-15.04.2021. https://kongressimessut.fi/
 • 18.11.2020 Visit Estonia Soome puhkuseteemaline online workshop Soome reisikorraldajatele Tamperes. Osalema oodatud: Eesti ettevõtteid, kellel on pakkuda Soome turule teenuseid. Majutus, transport, sihtkoht, atraktsioonid, teenuse pakkujad jne. Registreerimine: osalejad, kes eelnevalt registreerisid end workshopile.  
 • 2020 aasta Mardilaat JÄÄB ÄRA! Uued kuupäevad 20.-21.11.2021. Turismiteenuseid, Eesti käsitööd, kirjandust, muusikat ja toitu pakkuv laat lõpptarbijale, Helsingis. Turismiettevõtted ja organisatsioonid on koondatud ühtsele turismialale. Külastajatele sissepääs tasuta. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud.  
 • Turismimess MATKA 2021 lükkus edasi 19-23.05.2021. Põhjamaade suurim turismimess. Eesti ettevõtted/organisatsioonid osalevad MATKA messil oma stendidega, mis paigutatakse ühiseks Eesti alaks.
  Visit Estonia koondab Eesti eksponentide infot, korraldab Eesti ala üldnähtavust. Korraldab infotunni meediale, reisikorraldajatele ja Eestit tutvustavat programmi. Visit Estonia ei organiseeri Eesti ühisstendi. 

SAKSAMAA

 • 8.12.2020 Saksamaa online workshop koostöös Läti ja Leeduga. Baltikumi kui puhketurismi piirkonda tutvustav üritus, kuhu on kaasatud Eesti turismi ettevõtjad ja sihtkohad, et pakkuda ostjatele ülevaatlikku infot ning otsekontakti võimalusi. Workshop on suunatud Saksamaa reisikorraldajatele ja -agentidele. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: osalejad, kes eelnevalt registreerisid end workshopile.  
 • 9-12.03.2021 ITB NOW online mess. Suurim rahvusvaheline turismimess Euroopas, turismiprofidele. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame peagi. https://www.itb.com/BrandEvents/ITBBERLINNOW/ 

ÜHENDKUNINGRIIGID

 • Birdfair toimumine lükatud 2021 aastasse, Birdfair on maailma suurimaid loodusturismile fokuseeritud messe Euroopas, mis on suunatud lõpptarbijale, Ruthlandis, Suurbritannias. Planeerivad virtuaalseid kohtumisi 18-23.08.2020, jälgi infot: https://birdfair.org.uk/. 2021 osalema oodatud: Eesti looduturismi ettevõtted ja sihtkohad, kellel on pakkuda programme ja infot süvaloodushuvilistele. Registreerimine: avame, kui Visit Estonia messistendi registreerimine on kinnitatud. 

SOOME, ROOTSI, NORRA, TAANI

 • 01.10.2020 online-kontaktüritus Baltic Rendevouz 2020. Visit Estonia koostöös Läti ja Leedu turismiametitega korraldab online-kontaktürituse, mis on suunatud ostjatele Soomest, Rootsist, Norrast ja Taanist, kes müüvad Baltikumi ning soovivad oma tooteportfelli laiendada ja ka uutele potentsiaalsetele ostjatele, kes otsivad uusi sihtkohti. Igast Balti riigist saab osaleda 15 ettevõtet. Osalema oodatud: sihtkohad, hotellid, DMC, teenuste pakkujad, transport jne. Kui registreerunuid tuleb rohkem, siis teevad lõpliku valiku korraldajad. Registreerimine kuni 13.09: info ürituse kohta ja registreerimine. 

HIINA

 • Edasi lükatud 2021 aastasse. Hiina online workshopid kolmes linnas (Shanghai, teised linnad on otsustamisel) koostöös Eesti ettevõtetega ja sihtkohtadega. Eesti puhkuse võimalusi tutvustava esitlusega ja otsekohtumised ostjatega. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame kohe, kui ürituse toimumine on kinnitatud. 

USA

 • 27.10.2020 Visit Estonia USA online workshop koostöös Soome turismiametiga. USA reisikorraldajatele suunatud Eestit ja Soomet tutvustav online workshop. Osalemine: tasuta. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted, sihtkohad. Registreerimine: registreerimine on suletud. 
 • Edasi lükatud workshopid oktoober 2021: Chicago, Los Angeles, New York. Pidi toimuma 2020 aprillis Visit Estonia USA workshop. Korraldame USA reisikorraldajatele suunatud ürituse koostöös Soomega ning Eesti ettevõtetega ja sihtkohtadega. Osalema oodatud: Eesti regioonid, sihtkohad, majutusasutused, transport, reisikorraldajad ja -bürood, erinevad teenusepakkujad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud. 

JAAPAN

 • 17.06.2020 koostöös JATAga veebiseminar Jaapani reisikorraldajatele. 
 • 31.08-02.09.2020 JATA Travel Mart online. 
 • Edasi lükatud juuni 2021 roadshow Jaapanis. Balti riikide poolt korraldatav ühine roadshow kolme riigi tutvustamiseks ja workshop otsekohtumistega ostjatega. Osalema oodatud: Eesti ettevõtjad ja sihtkohad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud.  

HOLLAND ja BELGIA 

 • Eesti online workshop 6.10 Belgia ja 8.10 Hollandi reisikorraldajatele, kes otsivad Eesti kohta täiendavat informatiooni, uusi tooteid ning kontakte sihtturul. Päevakava (võib tulla pisimuudatusi): 13.45-14.15 Belgia/Hollandi sihtturu tutvustus Eesti osalejatele. 14.15-14.45 Visit Estonia Eesti sihtturu tutvustus Belgia/Hollandi osalejatele. 15.00-19.00 15 minutilised üks-ühele kohtumised ostjate ja müüjate vahel eelnevalt kokku lepitud ajakava järgi. Osalemine: tasuta. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: registreerimine on suletud. 

KAUGTURUD

 • Uus toimumisaeg 2021 Baltic Connecting workshop. Pidi toimuma septembris 2020. Balti riikide ühine infoseminar kolme riigi tutvustamiseks kaugturgude reisikorraldajatele, otsekohtumised ostjatega ja workshop. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud.  

ERINEVAD SIHTTURUD

 • 25.02.2021 Nordic Marketplace online workshop. ETOA ja Nordic Tourism Collective korraldavad ja Visit Estonia soovitab. Osalema on oodata ostjaid Saksamaalt, Suurbritanniast, Prantsusmaalt, Itaaliast, Hispaaniast, Põhjamaadest, Venemaalt kuid ka USAst ja Aasiast. Võimalik on ürituse raames teha kuni 30 kohtumist! Osalema oodatud: sihtkohti, majutusasutusi, transporditeenuse pakkujaid, reisikorraldajad ja -büroosid, erinevaid teenusepakkujad. Osalustasu: soodushind 565 eurot (tavahind 899 eurot). Soodushinnaga registreerimine on avatud kuni 20.01.2021 SIIN. Lisainfo kontaktürituse kohta: https://www.nordictourismcollective.com/nordicmarketplace2021.  
 • 16.06.2020 toimus kõikidele sihtturgudele suunatud inglisekeelne Destination Estonia Onlive webinar. Eesti sihtturgu tutvustav inglise keelne 1 tunnine meelelahutuslik veebiseminar. Video ja materjale saab järele vaadata ja jagada koostööpartneritele. 
 • 2021 planeerib Visit Estonia koostöös Soome, Islandi, Fääri saarte ja Gröönimaaga põhjamaiste riikide ühisüritust Nordic workshoppi Belgias ja Hollandis. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud.  

ÄRITURISM

 • 8-10.12.2020 IBTM online: rahvusvaheline konverentsiturismi kohtumine spetsialistidele. Osalema oodatud: sihtkohad, majutusasutused, transport, restoranid, reisikorraldajad ja -bürood, atraktsioonid, DMC, PCO, EMC.
  Eesti osalejate arv: 12 (messil osalemine toimub, kui osalejaid on vähemalt 10) ettevõtetele 15 ja sihtkohtadele 5).  Registreerimine: osalejad, kes eelnevalt registreerisid end messile.   

Turismiarenduskeskuse kontaktid.

Kontaktüritustel osalemise tingimused.