Registreeru Visit Estonia kontaktüritustele 2020

Anname siin ülevaate kõigist äriüritustest, kuhu ootame osalema Eesti koostööpartnereid. Jätkame ettevõtjate valimisega sobivatele kontaktüritustele ja proovime ära mahutada kõik soovijad.

Ülevaate ka teistest tegevustest saad meie tegevuste kalendrist.

Ühtlasi anname teada, et vähemalt kuni 31.03.2021 ei võta turismiarenduskeskus oma kontaktürituste eest osalustasu.

VENEMAA

 • Oktoober 2020 Moskva workshop ja Peterburi workshop. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud. 

SOOME

 • 25.8.2020 Turismimess MATKA infopäev Eesti turismiettevõtetele, sihtkohtadele - kes tunnevad huvi MATKA messil osalemisest. Toimumiskoht: Hestia Hotel Europa kell 14-17.00  Korraldajad: Profexpo ja MATKA korraldustiim. Registreerimine: https://www.profexpo.ee/messukeskus/registreerimisvorm-matkamessi-seminarile/
 • 26.-27.8.2020 Helsingi konverentsimess. Osaleb Visit Estonia Soome sihtturu B2B kliendisuhete juht. Kohtumised partneritega ning Visit Estonia infotunnid 2x päevas Eckerö Line stendis. https://kongressimessut.fi/
 • 29-30.10.2020 Visit Estonia Soome puhkuseteemaline workshop Soome reisikorraldajatele Tamperes. Osalema oodatud: Eesti ettevõtteid, kellel on pakkuda Soome turule teenuseid. Majutus, transport, sihtkoht, atraktsioonid, teenuse pakkujad jne. Registreerimine: kuni on vabu kohti, registreerimise ankeet on tulemas
 • 21.-22.11.2020 Mardilaat. Turismiteenuseid, Eesti käsitööd, kirjandust, muusikat ja toitu pakkuv laat lõpptarbijale, Helsingis. Turismiettevõtted ja organisatsioonid on koondatud ühtsele turismialale. Külastajatele sissepääs tasuta. Osalema oodatud: Eesti regioonid, sihtkohad, majutusasutused, transport, restoranid, reisikorraldajad ja -bürood, atraktsioonid, erinevate teenuste pakkujad. Eesti osalejate arv: 25 (ettevõtetele 16 ja sihtkohtadele 9). Registreerimine: avame peagi. https://martinmarkkinat.fi/
 • 22.-24.01.2021 turismimess MATKA 2021. Põhjamaade suurim turismimess. Eesti ettevõtted/organisatsioonid osalevad MATKA messil oma stendidega, mis paigutatakse ühiseks Eesti alaks.
  Visit Estonia koondab Eesti eksponentide infot, korraldab Eesti ala üldnähtavust. Korraldab infotunni meediale, reisikorraldajatele ja Eestit tutvustavat programmi. Visit Estonia ei organiseeri Eesti ühisstendi. 

SAKSAMAA

 • Novembris 2020 Saksamaa workshop koostöös Läti ja Leeduga. Baltikumi kui puhketurismi piirkonda tutvustav üritus, kuhu on kaasatud Eesti turismi ettevõtjad ja sihtkohad, et pakkuda ostjatele ülevaatlikku infot ning otsekontakti võimalusi. Workshop on suunatud Saksamaa reisikorraldajatele ja -agentidele. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud. 
 • 10-14.03.2021 ITB. Suurim rahvusvaheline turismimess Euroopas, kus esimestel päevadel osalevad turismiprofid ja nädalavahetusel lõpptarbijad. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame peagi. https://www.itb-berlin.com/

ÜHENDKUNINGRIIGID

 • Birdfair toimumine lükatud 2021 aastasse, Birdfair on maailma suurimaid loodusturismile fokuseeritud messe Euroopas, mis on suunatud lõpptarbijale, Ruthlandis, Suurbritannias. Planeerivad virtuaalseid kohtumisi 18-23.08.2020, jälgi infot: https://birdfair.org.uk/. 2021 osalema oodatud: Eesti looduturismi ettevõtted ja sihtkohad, kellel on pakkuda programme ja infot süvaloodushuvilistele. Registreerimine: avame, kui Visit Estonia messistendi registreerimine on kinnitatud. 

HIINA

 • Edasi lükatud sügisesse 2020 aastal. Oli planeeritud mais Hiina workshopid kolmes linnas (Shanghai, teised linnad on otsustamisel) koostöös Eesti ettevõtetega ja sihtkohtadega. Infoseminar Eesti puhkuse võimalusi tutvustava esitlusega ja otsekohtumised ostjatega. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame kohe, kui ürituse toimumine on kinnitatud. 

USA

 • Uued kuupäevad: 2.10 Chicago, 6.10 Los Angeles, 8.10.2020 New York. Pidi toimuma aprillis Visit Estonia USA workshop. Korraldame USA reisikorraldajatele suunatud ürituse koostöös Soomega ning Eesti ettevõtetega ja sihtkohtadega. Osalema oodatud: Eesti regioonid, sihtkohad, majutusasutused, transport, reisikorraldajad ja -bürood, erinevad teenusepakkujad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud. 

JAAPAN

 • 17.06.2020 koostöös JATAga veebiseminari Jaapani reisikorraldajatele. 
 • Novembris 2020 roadshow Jaapanis. Balti riikide poolt korraldatav ühine roadshow kolme riigi tutvustamiseks ja workshop otsekohtumistega ostjatega. Osalema oodatud: Eesti ettevõtjad ja sihtkohad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud.  

HOLLAND ja BELGIA 

 • Nordic workshops ehk viie riigi workshopid Hollandis ja Belgias, 16.09 Brüssel ja 17.09 Amsterdam. Üritus vastava linna reisikorraldajatele, kes otsivad Eesti kohta täiendavat informatiooni, uusi tooteid ning kontakte sihtturul. Ootame osalema 80-100 ostjat. Tegu on põhjamaiste riikide suurüritusega, kus Eesti, Soome, Island, Fääri saared ja Gröönimaa esitlevad oma sihtkohta, toimuvad ettevõtetele üks ühele kohtumised ja ühine lõuna- või õhtusöök. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: kuni 02.08 SIIN.  

KAUGTURUD

 • Uus toimumisaeg 2021 Baltic Connecting. Pidi toimuma septembris 2020. Balti riikide ühine infoseminar kolme riigi tutvustamiseks kaugturgude reisikorraldajatele, otsekohtumised ostjatega ja workshop. Osalema oodatud: Eesti ettevõtted ja sihtkohad. Registreerimine: avame, kui ürituse toimumine on kinnitatud.  

ERINEVAD SIHTTURUD

 • 16.06 toimus kõikidele sihtturgudele suunatud inglisekeelne Destination Estonia Onlive webinar. Eesti sihtturgu tutvustav inglise keelne 1 tunnine meelelahutuslik veebiseminar. Video ja materjale saab järele vaadata ja jagada koostööpartneritele. 

ÄRITURISM

 • 1-3.12.20202 IBTM mess: rahvusvaheline konverentsiturismi mess spetsialistidele. Kohtumisted Visit Estonia poolt korraldatud erikujundusega stendis. Osalema oodatud: sihtkohad, majutusasutused, transport, restoranid, reisikorraldajad ja -bürood, atraktsioonid, DMC, PCO, EMC.
  Eesti osalejate arv: 12 (messil osalemine toimub, kui osalejaid on vähemalt 10) ettevõtetele 15 ja sihtkohtadele 5).  Registreerimine: ankeet lisandub peagi. 

Turismiarenduskeskuse kontaktid.

Kontaktüritustel osalemise tingimused.