Tee oma ettevõte külalisi võõrustades tuntuks

2018. aastal tähistab Eesti riik oma 100. sünnipäeva ning soovime neid hetki jagada kogu maailmaga. Selleks viime aasta jooksul omavahel kokku 100 suure jälgijaskonnaga või tuntud välismaalast ja 100 huvitava tausta või looga võõrustajat Eestist, et teha siin midagi unikaalset, veeta koos aega ning rääkida inspireerivaid lugusid endast ja Eestist. Kõik külaskäigud jäädvustatakse pildi- ja videomaterjalina, mida jagame meedias ja sotsiaalmeediakanalites.

Kuna külalised tulevad Eestisse mitmeks päevaks ning liiguvad siin ka ringi, on väga oodatud ka turismiettevõtete panus: pakkuda tasuta majutust, restorani-/kohvikukülastusi ning vaba aja tegevusi. Mida erilisem ja harukordsem on pakkumine, seda suurem on võimalus silma paista ja tutvustada oma teenuseid kordumatul moel, saada erilist turundust ning muidugi näidata ka oma külalislahkust ja teha Eestile kingitus.

Loodame, et soovid samuti kaasa aidata Eesti tutvustamisel meie külalistele ja kogu maailmale ning oled nõus pakkuma oma tooteid ja teenuseid. Kingitused saad kirja panna allolevasse vormi.

Lähem info Visit Estonia ettevõtete kliendihaldurilt Kristiina Kästikult: kristiina.kastik@eas.ee, tel 627 9767.