Sündmuste kalender

Koolitused

2017 KONTAKTÜRITUSTE (sh MESSIDE) KOGU AASTA KAVA ja TINGIMUSED

Eesti turundamine rahvusvahelistel suursündmustel

Talisport

  • 7.-12. märtsil toimus Otepääl IBU CUP 2017 laskesuusatamises. Eestisse saabusid enam kui 30 riigi külalised kokku 500 sportlase ja võistkondade esindajaga.
  • 25.-26. veebruaril toimus Tartu Maraton, mis toob igal aastal kõigist Eesti nurkadest ja ka maailma kaugetest paikadest kokku ligi 10 000 suusasõpra ja on 55-aastase ajalooga maailma üks vanimaid suusamaratone.
  • 18.-19. veebruaril toimus Otepääl Tehvandi Spordikeskuses FIS Otepää MK etapp murdmaasuusatamises. Üritus kasvatas Eestit külastavate sportlaste ja turistide arvu ning  Eesti kui talispordimaa ja puhkusesihtkoha tuntust. Sündmust jälgis eri meediakanalite kaudu ligi 40 miljonit inimest.

Talispordiürituste ala kaunistasid Visit Estonia rajabännerid, täispuhutav värav, Visit Estonia logod stardi-finiši kaarel, logod stardinumbritel, stardilinal ja autasustamispoodiumil. Lisaks näidati turismisõnumiga videoklippi veebi live-ülekandes.

Simple Session

4.-5. veebruaril leidis aset Euroopa suurim talvine ekstreemspordivõistlus Simple Session, mille avalöögina toimus hokimatš Tallinnas BMX-ratturite ja rulatajate vahel. Loomulikult oli lisaks lõbusale mängule fookuses sõnum "Visit Estonia"!


Lisaks hokimatšile korraldas Visit Estonia võistlusel muidki turundussündmusi.

  • Toimus Eesti rambi võistlus – parima triki sooritaja sai auhinnaks reisi Eestisse. See ootab kanadalast Mike Vargat, kes tuleb koos oma sõbraga Eestisse 2017. aasta jooksul. Võitja on ekstreemspordimaailmas üks kuulsamaid ja suure sotsiaalmeedia jälgijaskonnaga staare.

  • Kohapealsetel ekraanidel olid Visit Estonia klipid ning ürituse ajal tegid 2 kuulsat sõitjat VisitEstonia Facebooki ja Snapchati videosid ja takeover'it, luues sinna oma sisu.

  • Kõik võistlejad ja press kandsid Visit Estonia kaelapaelu ja said endale Eestit tutvustavad materjalid. 20 VIP-ajakirjanikku ja sportlast said Visit Estonia poolt tervituskingi.
  • Sündmust kajastasid nii Eesti kui ka välismeedia, ürituse partnerid, samuti Kelly Sildaru ja Eesti president. Kõigis neis kanalites levis ka Visit Estonia sõnum.