Turismikonverents 2022

Allikas: Puhka Eestis

Turismikonverents 29.-30. september 2022

Turismikonverents HOOVÕTT on lõppenud. Ettekanded salvestasime ja teeme kõigile osalejatele kättesaadavaks tuleval nädalal. Selle kohta saadame eraldi teate kõigile, kes olid registreerunud ja osalesid konverentsil kohapeal või virtuaalselt. Juhime tähelepanu, et järelevaatamiseks tuleb kogu turismikonverents tervikuna, slaide eraldi ei jagata.

NB! Info neile, kes konverentsile ei registreerunud, kuid kelle huvi on nüüd tärganud. Kui teil on kolleege, kes turismikonverentsile ei registreerunud ei virtuaalselt ega füüsiliselt, kuid soovivad nüüd siiski konverentsi järele vaadata, siis saavad nad oma huvist teada anda siin vormil enne 7. oktoobrit ja saadame ka neile ligipääsu salvestusele.

Täname EASi turismiosakonna nimel kõiki koostööpartnereid, kes aitasid kaasa turismikonverentsi õnnestumisele:  Visit Narva ja Ida-Viru Ettevõtluskeskus, piirkonna turismiettevõtted, Narva Vaba Lava, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning turismi erialaliidud, Jolos üritusturundusagentuur, säravad esinejad, moderaator Johannes Tralla ja alustava turismiettevõtja Ergo rollis Argo Aadli.

Aitäh suurepärasele publikule - kõigile osalejatele, kes tulid konverentsile kohapeale või ühinesid meiega virtuaalselt.

Parimate soovidega ja kohtumiseni järgmisel turismikonverentsil!