EASi turismiarenduskeskuse töötajad

Allikas: EASi turismiarenduskeskus

Meie töötajad jagunevad oma põhitegevuse järgi kahte suurde tiimi: osa meist tegeleb turunduse, osa arendusega. Turundajate fookuses on nii lõpptarbijad kui ka äriotsuste tegijad, sellesse tiimi kuuluvad ka välisesindajad. Arendustiimi töö hõlmab toetuste ja koolituste kavandamist, sihtkohtade ja turismikvaliteedi arendamist, turismiandmete analüüsi ning turismiinfosüsteemi arendust. Vaatamata sellisele jaotusele on turismiarenduskeskus väga ühtne ja agiilselt tegutsev üksus, mis formeerub kiiresti ümber vastavalt ettevõtmisele ning igaüks lülitub kolleegi projekti oma nõu ja jõuga just siis, seda kõige enam vaja.

Turismiarenduskeskuse direktor ja valdkonnajuhid

Anneli Haabu

Strateegilise arenduse valdkonnajuht

anneli.haabu@eas.ee

Liina Maria Lepik

Direktor

liinamaria.lepik@eas.ee

Heili Klandorf-Järvsoo

Turismiturunduse valdkonnajuht

heili.klandorf@eas.ee

Turismiturundus

Tuuli Elstrok

Sisuloome projektijuht

tuuli.elstrok@eas.ee

Sandra Aleksius

Sündmuste projektijuht

sandra.aleksius@eas.ee

Dagmar Urb

Sotsiaalmeedia spetsialist

dagmar.urb@eas.ee

Kristin Liisma

Välismeedia koordinaator

kristin.liisma@visitestonia.com

Kadri Gröön

Välismeedia ja toiduturismi juht

kadri.groon@eas.ee

Jana Kutšinskaja

Välismeedia projektijuht

jana.kutsinskaja@eas.ee

Shardee Rebas

Loovjuht

shardee.rebas@eas.ee

Kristiina Kästik

Äriturunduse tiimijuht

kristiina.kastik@eas.ee

Liisa Eller

Äri- ja konverentsiturismi projektijuht

liisa.eller@eas.ee

Thea Gents

Äri- ja konverentsiturismi projektijuht

thea.gents@eas.ee

Ilona Kbejan

Esindaja Venemaal

ilona.kbejan@eas.ee

Inga Külmoja

Turunduse projektijuht Läti, Leedu ja Poola suunal

inga.kulmoja@eas.ee

Evely Baum-Helmis

Esindaja Saksamaal

evely.baum@eas.ee

Malle Kolnes

Soome B2B kliendisuhete juht

malle.kolnes@visitestonia.com

Kristiina Talisainen

Äriturunduse projektijuht

kristiina.talisainen@eas.ee

Bert Reila

Digiturunduse analüütik

bert.reila@eas.ee

Piret Koodi

Kliendisuhete juht

piret.koodi@eas.ee

Martti Volt

Multimeedia disainer

martti.volt@eas.ee

Strateegiline arendus

Imbi Lepik-Martinson

Kvaliteedikoordinaator

imbi.martinson@eas.ee

Esta Rahno

Turismiinfosüsteemi arendusjuht

esta.rahno@eas.ee

Elen Juurma

Turismiinfoüsteemi spetsialist

elen.juurma@eas.ee

Monika Karu

Projektijuht

monika.karu@eas.ee

Kristiina Jors

Sihtkohtade arendusjuht

kristiina.jors@eas.ee

Piret Kallas

Turismiuuringute koordinaator

piret.kallas@eas.ee

Tatjana Koor

Tootespetsialist

tatjana.koor@eas.ee

Ave Pill

Ärimudelite ja digitaliseerimise projektijuht

ave.pill@eas.ee

Tugiüksus

Piret Malv

Infokoordinaator

piret.malv@eas.ee

Maris Eenmaa

Nõunik

maris.eenmaa@eas.ee

Katrin Tammis

Finantskoordinaator

katrin.tammis@eas.ee

Teele Perve

Assistent

teele.perve@eas.ee

Tel 627 9770

Kristel Kärner

Projektijuht

kristel.kärner@eas.ee