EASi turismiarenduskeskuse töötajad

Allikas: EASi turismiarenduskeskus

Meie töötajad jagunevad oma põhitegevuse järgi kahte suurde tiimi: osa meist tegeleb turunduse, osa arendusega. Turundajate fookuses on nii lõpptarbijad kui ka äriotsuste tegijad, sellesse tiimi kuuluvad ka välisesindajad. Arendustiimi töö hõlmab toetuste ja koolituste kavandamist, sihtkohtade ja turismikvaliteedi arendamist, turismiandmete analüüsi ning turismiinfosüsteemi arendust. Vaatamata sellisele jaotusele on turismiarenduskeskus väga ühtne ja agiilselt tegutsev üksus, mis formeerub kiiresti ümber vastavalt ettevõtmisele ning igaüks lülitub kolleegi projekti oma nõu ja jõuga just siis, seda kõige enam vaja.

Turismiarenduskeskuse direktor ja valdkonnajuhid

Anneli Haabu

Strateegilise arenduse valdkonnajuht

anneli.haabu@eas.ee

Liina Maria Lepik

Direktor

liinamaria.lepik@eas.ee

Heili Klandorf-Järvsoo

Turismiturunduse valdkonnajuht

heili.klandorf@eas.ee

Turismiturundus

Inga Külmoja

Sisuloome projektijuht

inga.kulmoja@eas.ee

Anna-Liisa Virkus

Kampaaniate projektijuht

anna-liisa.virkus@eas.ee

Silver Kiho

Sündmuste projektijuht

silver.kiho@eas.ee

Kadri Gröön

Välismeedia ja toiduturismi juht

kadri.groon@eas.ee

Jana Kutšinskaja

Välismeedia projektijuht

jana.kutsinskaja@eas.ee

Kristiina Kästik

Äriturunduse tiimijuht

kristiina.kastik@eas.ee

Pallas Mudist

Äriturismi projektijuht: kaugtöö teemad ja Digital Nomad Visa tooteomanik

pallas.mudist@eas.ee

Liisa Eller

Äriturismi projektijuht: konverentside Eestisse toomine ja korporatiivüritused

liisa.eller@eas.ee

Ilona Kbejan

Turunduse projektijuht: liinifondid, OTAd, Baltikumi ja Poola kampaaniad ja reisikorraldajad

ilona.kbejan@eas.ee

Malle Kolnes

Soome B2B kliendisuhete juht

malle.kolnes@visitestonia.com

Evely Baum-Helmis

Esindaja Saksamaal

evely.baum@eas.ee

Kristiina Talisainen

B2B projektijuht: Hollandi, Belgia, Rootsi, Hispaania ja Itaalia reisikorraldajad

kristiina.talisainen@eas.ee

Agnia Nast

B2B projektijuht: Norra, UK, Prantsusmaa, USA ja Aasia reisikorraldajad

agnia.nast@eas.ee

Kadri Koor

B2B toote projektijuht

kadri.koor@eas.ee

Piret Koodi

Kliendisuhete juht

piret.koodi@eas.ee

Lily Allas

Loodus- ja kultuuripuhkuse teemajuht

lily.allas@eas.ee

Leeni Pihelpuu

Mõjuisiku turunduse projektijuht

leeni.pihelpuu@eas.ee

Martti Volt

Multimeedia disainer

martti.volt@eas.ee

Bert Reila

Digiturunduse analüütik

bert.reila@eas.ee

Orvika Reilend

Turunduse projektijuht

orvika.reilend@eas.ee

Tuuli Elstrok

Lapsepuhkusel

tuuli.elstrok@eas.ee

Strateegiline arendus

Imbi Lepik-Martinson

Kvaliteedikoordinaator: kvaliteedimärgised ja -programmid

imbi.martinson@eas.ee

Karina Kask

Turismiinfosüsteemi arendusjuht: puhkaeestis.ee / visitestonia.com arhitektuur

karina.kask@eas.ee

Elen Juurma

Turismiinfosüsteemi spetsialist: ettevõtete andmed puhkaeestis.ee / visitestonia.com andmebaasis

elen.juurma@eas.ee

Tatjana Koor

Tootespetsialist: toetused ja koolitusprogrammid

tatjana.koor@eas.ee

Piret Kallas

Turismiuuringute koordinaator

piret.kallas@eas.ee

Kristiina Jors

Sihtkohtade arendusjuht

kristiina.jors@eas.ee

Ave Pill

Digitaliseerimise ja ärimudelite projektijuht

ave.pill@eas.ee

Liis Läte

Turismiarenduse projektijuht: turismikonverents, turvalisuse märgis jm koostööprojektid

liis.late@eas.ee

Esta Raudsep

Lapsepuhkusel

esta.raudsep@eas.ee

Tugiüksus

Piret Malv

Infokoordinaator

piret.malv@eas.ee

Maris Eenmaa

Nõunik

maris.eenmaa@eas.ee

Katrin Tammis

Finantskoordinaator

katrin.tammis@eas.ee

Teele Perve

Assistent

teele.perve@eas.ee

Tel 627 9770

Kristel Kärner

Projektijuht

kristel.kärner@eas.ee