Konverentsi olme

Haapsalu Kultuurikeskus, 26.09 – 27.09.2019

Regionaalne Turismikonverents 2019

Konverentsi olme

Allikas: Visit Estonia

Konverentsi olme


Majutus

Majutuskohti Lääne-Eestis konverentsi ajaks võib leida www.puhkaeestis.ee lehelt.

Transport

Haapsalus on kõik lähedal, mis võimaldab planeerida keskkonnasõbralikku konverentsil osalemist ka transpordis, sest kultuurikeskus, majutus ja Kuursaal on kõik jalutuskäigu kaugusel.
Haapsallu jõudmiseks võib broneerida pileti Tpileti keskkonnast pea igal tunni tagant väljuvale bussile või kasutada sõidujagamise võimalust ning pakkuda/leida kaaslane/auto.

Haapsalus on võimalik liikuda taksoga ja selleks kolm vajalikku numbrit:
E.T.X AS takso, 473 3500, 1700
Esra takso, 473 4200, 1300
Haapsalu Takso, 4733330, 5151050 lühinumber 1200

Ligipääsetavus

Haapsalu on ligipääsetav ratastooliga ja seda nii Kultuurikeskus, Kuursaal kui ka kogu kesklinna ala.

Parkimine

Autoga saabujad saavad parkida kas Vaba tänaval asuvas Piiskopilinnuse parklas (ca 40 kohta) või lähedal asuvatel tänavatel, mis on kitsad. Parkimine on Haapsalus tasuta.

Kohalik toit

Meil on rõõm koostöös kohaliku toitlustajaga pakkuda Läänemaa taludes kasvatatud ja toodetud toitu. Lõunasöögiks saab näiteks proovida Oosare talu lambaliha ja Nõval küpsetatud leiba ning kohvipausilt kaasa haarata Haava talu ploomi. Muidki üllatavaid kohalikke maitseid koged juba peagi kohapeal.

Pidu Kuursaalis

Pärast sisukat päeva on hea koguneda tantsusammul Kuursaali, kuhu on meeleolukat õhtut veetma tulnud rekordarv turismiinimesi, mistõttu teeme ajutiselt Kuursaali telgiga suuremaks. Kuna Kuursaali me ümber ehitada ei saa, siis palume varuda kannatust kõigi hädavajalike tegevustega. Aset leiab ka tunnustamine, nii et pidulik ei ole mitte ainult riietus, vaid ka meeleolu! Tegijatele annavad 4 kategoorias auhinna nii Lääne-Eesti Turism kui Visit Estonia. Tantsuks esineb Horoskoop.
Uksed avatakse kell 18:45. Sissepääs on konverentsile registreerimisel jagatud käepaela alusel.
Haapsalus on kõik jalutuskäigu kaugusel ja Kuursaali autoga ligipääs piiratud, seega soovitame tulla jala või kasutada kohalikku taksoteenust.
Kui soovid peol lõputult karastavaid jooke, siis võta kaasa sularaha või pangakaart, sest kõikidele huvilistele on avatud baar. Tervitusjoogi buffee-õhtusöögi kõrvale pakume kohapeal saabumisel.

Hommikusöök

Müüriääre pagar ootab 27.09 kõiki vanalinnas ja kaugemalgi külaliskorterites ööbijaid, avades hommikul erandkorras kell 8, et pakkuda hommikusööki ja värskeid küpsetisi konverentsikülastajatele. Lauda saab broneerida pagar@muuriaare.ee, hind on 10 eurot ja sinna sisse mahub lisaks munapudrule ja peekonile või soovi korral pudrule ka mõndagi muud!

Muud toredat

Kel huvi ka Haapsalu kohalikke vaatamisväärsusi piiluda, siis värske näo saanud Haapsalu linnus avatakse konverentsikülastajatele 26.09 juba kell 10 ja salasõnaga „turismikonverents" on sissepääs vaid 5 eurot!

Turismikonverentsi ja pidu jäädvustab fotograaf, osaliselt võetakse üles ka videosid.

Korduma kippuvad küsimused:

  • Kui programm algab 12:30, miks peaksin tulema juba kl 11? Et saada osa kergest buffeelõunast, kogumaks energiat algavate etteastete ammutamiseks.
  • Kui olen unustanud programmi ise printida ja telefonist ei õnnestu näha? Fuajee ekraanidel on programm kuvatud.
  • Miks ma peaksin registreerimisletist läbi minema? Sealt saab nimesildi loosi jaoks tarviliku järjekorranumbriga, käepaela õhtuse pileti lunastanutele ja saab märkida, milline workshop huvitab.
  • Kas lektorite ettekandeid tohib filmida? Palume seda mitte teha.
  • Kas slaidid on peale konverentsi ka saadaval? Jagame ettekandeid piiratud kujul – täpne info selle kohta hiljem.
  • Mis saab siis kui käepael õhtuks saamata jääb / maha ununeb/ kaob? Sissesaamine toimub vajadusel nimekirja alusel ka.
  • Mis saab siis kui ma inglise keelt piisavalt ei mõista? Haara enne saali sisenemist kaasa kõrvaklapid sünkroontõlke jaoks!

Info täieneb pidevalt. Püsi lainel!