Esinejad

Haapsalu Kultuurikeskus, 26.09 – 27.09.2019

Regionaalne Turismikonverents 2019

Esinejad

Allikas: Harry Tiits

Tutvu esinejatega:


Emma Håkansson

on enam kui 15a kogemusega turismivaldkonnas, alustas Rootsi esimese online reisibüroo, sulges Turismiinfokeskuse Helsingborgis asendades selle 'digital first' lähenemisega ja oli Placebrander 2018 üks finaliste. Tema uskumus on, et sihtkoha juhtimine on üks suurimaid juhtimise väljakutseid üldse, vajades korraga nii julgust kui tagasihoidlikkust ning korralikku pühendumist.

Vaata ka tema videot

Raivo Vare

on Eesti ettevõtja ja riigitegelane, transiidi- ja majandusekspert, olnud Eesti Valitsuses riigiminister ning teede- ja sideminister, on praegu või olnud mitmete nii era- kui riigiettevõtete, mõttekodade ja kõrgkoolide juhtorganite liige ning tegutseb konsultandi ja lektorina.

Frank Cuypers

kes ise ütleb enda kohta 'Place making and Place marketing strategist', kes teeb konsultatsioonide ja arvamusartiklitega kaastööd sihtkohtade bränditeemadega tegevale Destination Think! ettevõtmisele, kuid kelle profiili kuulub ka turundusprofessori amet Antwerpeni Ülikoolis ning mitmed digitaalsed ja strateegilised projektid.

Vaata ka tema videot

Gleb Maltsev

pitching'u guru, kes kuulab u. 900 kõnet aastas, mille hulgas nii 60-sekundilisi liftikõnesid kui 45-minutilisi keynote'e. On treeninud esitlejaid ja kõnelejaid nii idufirmade üritustel nagu Slush, Latitude59, Techchill ja Login ning on ise muuhulgas ka pitching'u platvormi start-upi Fundwise asutaja.

László Puczkó

rahvusvaheliselt tunnustatud tervise, heaolu- ja meditsiiniturismi ekspert ja visionäär; turismile spetsialiseerunud majandusala proff, kes läbi viinud muuhulgas uurimuse teemal "Medical Tourism and Wellness Tourism: Where do Spas Fit?" Global Spa Summit'ile ja "Exploring Health Tourism" UNWTO-le ja ETC-le.

Heleri Rande

on pärit Eestist, kuid elanud 7 riigis. Heleril on nii teoreetilisi kui praktilisi kogemusi hotellide ja restoranide vallas: nii bakalaurusekraad New Yorki Ülikoolist majanduse ja äri alal kui ka magistrikraad Hotellikoolist Lausanne's, juhtinud 2a Puccini Group'i kasvu Euroopas, Lähis-Idas kui Aafrikas, teeb koostööd Think Hospitality organisatsiooniga aidates brände strateegiliste projektide, turgude hindamise ja positsioneerimise jpm-ga. Tema portfolio sisaldab nimesid nagu Accor, Hilton, Kempinski, EC4 Hotels, SuperCity Group ja Marriott. Lisaks tegutseb toimetajana ajakirja Supper juures ning aitab korraldada hotellinduse- ja turismiüritusi üle maailma.

Margus Sameli

on EASi turismiarenduskeskuse juht, kellel on ette näidata nii magistrikraad kommunikatsioonijuhtimises kui ka skulptori diplom. Töötanud kakskümmend kolm aastat rahvusvahelises kommunikatsiooniäris, muu hulgas Dentsu Aegis Media Baltikumi Grupi juhina, näeb Margus kunstil ja äril mitut seost. Peamisena toob ta välja tasakaalu olulisust suure pildi ja detailide vahel ja lisaks toimivale täiesti uue loomise julgust.

Esinejate nimekiri täieneb pidevalt. Püsi lainel!