Tulekunstifestival FAW Cup 2018 ''Võlutolm, usk ja usaldus''

Tuleetenduskunsti festivali FAWCup 2018 peakorraldajaks on Eesti Tuleartistide Liit. Üritus toimub juba kuuendat aastat järjest. Traditsiooniliselt toimub festival igal aastal erinevas kohas. Pirita Kloostri Birgitiinide ordu toetusel on sel aastal ürituse toimumiskohaks Pirita Kloostri varemed. Festivali raames toimub rahvusvaheline tuleartistide võistlusetendus teemanimetusega „Faith, Trust & Fairy Dust“ (eesti keeles „Võlutolm, usk ja usaldus“). 
 
Etenduste ja tuleartistide võistlusega näeb Eesti publik kohalike ja välismaa artistide tulekäsitlemise oskusi, maailmataset ja uusi arendusi esinemisvahendite ja tehnikate valdkonnas. Festival ja seal etenduv kaunis vaatemäng sobib kõigile külastajatele, see soojendab ja rõõmustab kõiki külmal talveõhtul.
Võistlejatel tuleb esitada etteantud teemal originaalkava etendus nii tantsides, kui näideldes. Etendustes kasutatakse erinevaid esitlusvõtteid ja lahtist tuld.
Võisteldakse kolmes kategoorias:

  1. Sooloesinemine, kus selgitatakse välja Maailma Tuleartist 2018;
  2. Grupikava, kus selgitatakse välja parim tulegrupp 2018;
  3. Improvisatsioon, kus selgitatakse välja Improvisatsiooni kuningas 2018.
Võistluste võitjad selgitab välja rahvusvaheline žürii.
Pealtvaatajad saavad osaleda ürituse käigus jooksvalt toimuvas fotovõistluses. Fotod tuleb teha esinejatest. Parim publikufoto valitakse välja ürituse lõpus. Võitjale auhind!
Üritusepaigas on soe jook!

Tuleetenduskunsti festivali FAWCup 2018 peakorraldajaks on Eesti 

Ajad ja hinnad
Pirita linnaosa, Tallinnas Pirita kloostri varemed

Tulekunstifestival FAW Cup 2018 ''Võlutolm, usk ja usaldus"

03.02.2018, 17:00 - 20:00

Hind alates: 5 €
Maksimumhind: 7 €
Omadused