TuleArtistide Võistlus-etendus: ''Nagu filmis''

Rahvusvaheline tule- ja etenduskunsti festival FAW Cup 2021
Korraldaja: Eesti TuleArtistide Liit

 
27. veebruaril algusega kell 16.00 toimub Teras Beach´il tule- ja etenduskunsti festival FAW Cup 2021 „Like a movie“ ("Nagu Filmis"). Festivali raames toimub rahvusvaheline tuleartistide võistlus-etendus, mille käigus selgitatakse välja Maailma TuleArtist 2021, parim Tulegrupp 2021 ja Parim Tulepaar 2021.
 
Tule- ja etenduskunsti festivali ja tuleartistide võistlus-etendusega soovib Eesti Tuleartistide Liit näidata Eesti rahvale välismaa artiste, maailmataset ja tulekunsti valdkonna uusi arenguid. Samal ajal tutvustatakse Eesti professionaalseid ja andekaid tuleartiste ja koostööprojekte.
 
Tuleartistide festival ja võistlus-etendus Eestis toimub juba üheksadat aastat järjest.
Festivalil ja võistlustules osalevad artistid on tegelenud tulekunstidega aastaid ning pakkunud vaatemänge erinevates riikides erinevatel üritustel. Artistide kasutada on kõikvõimalikud tulevahendid ning võistlustel hinnatakse nende käsitlemise oskust ja etenduse teemakäsitlust ning näitlemisoskust.
Võistluse peamiseks reegliks on esineja oskus käsitleda lahtist tuld, kas tantsides, võideldes, näideldes, žonglöörides või muul moel. Esitus peaks olema valmistatud just selleks ürituseks.
 
Tule ja etenduskunsti festival ning tuleartistide võistlusetendus on kaunis ja kuum vaatemäng kõigile. See soojendab ja rõõmustab kõiki külmal talvel. Üritusel on võimalik osta jooke ja suupisteid.
 
Üritus algab kell 16.00 ja lõpeb orienteeruvalt kell 19.00.

Rahvusvaheline tule- ja etenduskunsti festival FAW Cup 2021
Korraldaja: Eesti TuleArtistide Liit

 
27. veebruaril algusega kell 16.00 toimub Teras Beach´il tule- ja etenduskunsti festival FAW Cup 2021 „Like a movie“ ("

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Terase Beach keskus

TuleArtistide Võistlus-etendus: ''Nagu filmis''

27.02.2021, 16:00 - 19:00

Hind alates: 5 €
Maksimumhind: 10 €
Omadused
Uudiskiri