Trio Sempre Musica

Anna Salnit (viiul/violin), Tatjana Gashimova (tsello/cello), Kirill Lissijenko (klaver/piano)

Pühademeeleolus, aastavahetuse ootuses, kaunis barokses Kadrioru lossis kõlavad imelised viiulihelid ja heliseb aristokraatlik tšello, saatjaks kuninglik klaver.. Hinges pakatava muusikarõõmu toovad publikuni kõrgelt tunnustatud viiulimängija Anna Salnit, tšellist Tatjana  Gashimova ja pianist Kirill Lissijenko. Tulge kuulama  seda sillerdavat muusikahetke, mille pakub teile see kõrgetasemeliselt üheshingav trio.

Trio „Sempre musica” (Venemaa/Läti/Eesti) on aktiivselt esinenud alates 2017.  aastast. Kollektiiv paistab silma oma särava ja rikkaliku esituse poolest, milles on kokku sobitatud Venemaa ja Ida-Euroopa muusikatraditsioonid. Teile esinevad muusikud on täiendanud oma oskusi Kaasani Riiklikus Konservatooriumis (Kaasan, Venemaa), Riiklus Maimonide Akadeemias (Moskva, Venemaa), Läti Jāzeps Vītolsi nim. Muusikaakadeemias (Riia, Läti) ja Eesti Teatri ja Muusikaakadeemia (Tallinn, Eesti) ning Sibeliuse Akadeemia (Helsing, Soome). Trios esinevad muusikud on palju üles astunud välisriikides ja on rahvusvaheliste konkursside laureaadid.

29. detsembri kontserdi kavas leiate kammermuusika pärle: Tšaikovski ja Šostakovitš.

Anna Salnit- viiul

Tatiana Gashimova - tšello;

Kirill Lissijenko - piano.

Anna Salnit (viiul/violin), Tatjana Gashimova (tsello/cello), Kirill Lissijenko (klaver/piano)

Pühademeeleolus, aastavahetuse ootuses, kaunis barokses Kadrioru lossis kõlavad imelised viiulihelid ja heliseb aristokraatlik tšello, saatjaks ku

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Kadrioru loss, Tallinn

Trio Sempre Musica

19.02.2021, 18:00 - 23:59

Hind alates: 8 €
Maksimumhind: 15 €
Omadused
Uudiskiri