Treski inspiratsioonikonverents

Treski küla, Setomaa vald, Võru maakond

Osta pilet Vaata kaardil

Treski inspiratsioonikonverents
 
8. august 2024
 
Treski muusika- ja inspiratsioonikeskus
 
Treski inspiratsioonikonverentsil koged elumuutvaid hetki, avastad uut nii enda kui maailma kohta ning saad osa ideedest, mis on jagamist väärt!
 
Kuidas jõuda väikelinnast tugeva töötahtega maailma tippu? Mis tunne on juhtida pisikesest Eestist globaalset ettevõtet? Kuidas säilib Unesco kultuuripärandi nimekirja kuuluv seto leelo? Kuidas muudab sügavalt hingamine sinu elu?
 
Vastused neile ja teistele väärt küsimustele leiame Treski inspiratsioonikonverentsil: programmis on kogenud kõnelejad, nende hulgas Ragnar Klavan, Kristel Kruustük ja teised. Lisaks inspiratsioonikõnedele on kõigil võimalus osaleda erinevates töötubades, mõnuleda  õhtusel saunarallil ning nautida järelpidu küünis koos ansambliga Zetod.
 
Treski inspiratsioonikonverentsil koged elumuutvaid hetki, avastad uut nii enda kui maailma kohta ning seda kõike Setomaal Treskis. Inspiratsioonikonverents on ideaalne sissejuhatus samal nädalavahetusel 09.-11.08 toimuvale TRESKIFESTILE.
 
Treski inspiratsioonikonverents toimub 8. augustil 2024.
 
Sündmus on istekohtadega maksimaalselt 500 inimesele. Konverentsile pääsemiseks vajab iga osaleja olenemata vanusest piletit.
 
Sündmus toimub eesti ja inglise keeles.
 
Treski inspiratsioonikonverents on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Euroopa kultuuripealinna tegemisi toetavad A. Le Coq, Delfi Meedia, Topauto ja Lux Express.
 
Lisainfo: https://treski.ee/

Ajad ja hinnad

Treski küla, Treski Küün

    Treski inspiratsioonikonverents

  • 08.08.2024, 11:00 - 23:59

Ligipääsujuhend

Koordinaadid

Vaata kaardil