public.homepage.logo
Agentuurid Ida-VirumaalAllikas: Visit Estonia

Visit Estonia viis agentuuride esindajad Ida-Virumaale

Külas olid partnerid B2B- ja PR-agentuuridest
Anu Villmann

Anu Villmann

Visit Estonia turismiinfo koordinaator

Visit Estonia ja kogu Eesti turismisektori käepikendused nii Euroopas kui kaugturgudel on meie partnerid B2B- ja PR-agentuurides. Agentuurid toimetavad koos meiega selle nimel, et välisriikide ajakirjanikud oskaksid maailmale Eestist veenvalt rääkida ning reisikorraldajad tahaksid Eestit tootena sisse võtta, laiendada või uuendada pakkumist ning ka ise Eestit klientidele turundada.

Kutsume kord aastas agentuuride esindajad Eestisse ning näitame neile mõnd siinset piirkonda. Tänavusel meet up’il, mis just äsja lõppes, viisime partnerid Ida-Virumaale. Lisaks regiooni turismiettevõtjate ja -toodetega tutvumisele korraldasime agentuuridele seminari, kus tulid muu hulgas kõneks reisitrendid Eesti sihtriikides kui seegi, millist lähenemist keegi turundamisel kasutab

„Kuna agentuurides töötavad inimesed, kes pitchivad päevast päeva meediale ja reisikorraldajatele Eestiga seotud reisiideid ning vastavad Eestit puudutavatele küsimustele, peavad nad meid hästi tundma ja Eestisse kui sihtkohta uskuma,“ selgitab Visit Estonia B2B projektijuht Kristiina Talisainen.
Rääkida Eestist kohapeal on tema sõnul hoopis teine tera ning see toob ka vahetut tagasisidet: „Agentuuride tagasiside on meie turismiteenuste testimisel väga hea lakmuspaber - saame ausaid, ent samas heatahtlikke kommentaare.“

Ida-Virumaaga käisid tutvumas B2B-agentuuride esindajad  USAst, Jaapanist, Suurbritanniast, Norrast,  Rootsist,  Saksamaalt,  Itaaliast,  Hispaaniast,  Šveitsist ja  Hollandist ning PR-agentuuride partnerid  Suurbritanniast,  Saksamaalt ja  Rootsist.

Anu Villmann

Anu Villmann

Visit Estonia turismiinfo koordinaator