Trad.Attack! uue albumi ''KULLAKARVA'' esitluskontsert

TRAD.ATTACK!  uue albumi “KULLAKARVA” esitluskontserdid

Maikuus ilmub ülemaailmselt Trad.Attack!'i uus album “Kullakarva”. Albumi esitlustuur viib bändi esinema paljudesse riikidesse nii Euroopas kui mujal maailmas ning rõõmu uuest muusikast jagab bänd loomulikult ka kodumaise publikuga!

Trad.Attack!’i selle suve ainukesed kontserdid Eestis toimuvad:

30. juunil Telliskivi Loomelinnaku hoovis Tallinnas
26. augustil Treski Küüni heinamaal Setomaal

Trad.Attack!'ile omaselt tulevad need kaks kontserti suurejoonelised, tuues lavale visuaalkunsti ning ohtralt valgustehnikat. Lisaks Trad.Attack!’ile kuuleb neil õhtutel veel kahte ägedat Eesti artisti.

Trad.Attack! tuli kolm aastat tagasi ootamatult Eesti muusikamaailma ja suutis oma värske lähenemise ning energiaga võita palju südameid. Lisaks on bändi tunnustanud ka kriitikud ning selle aja jooksul on Trad.Attack! võitnud 14 muusikaauhinda, mille hulka kuuluvad ka Aasta ansambli ja Aasta albumi tiitel Eesti Muusikaauhindade jagamisel. Oma lühikese tegevusaja jooksul on Trad.Attack! esinenud väga palju välismaal ja andnud kontserte juba 27-s riigis. Eestis esineb bänd harva, kuid seda erilisemad need kontserdid on!

Trad.Attack!'i uue albumi esitluskontsertide suurtoetaja on Telia.

Toetajad ja partnerid: Nordecon Betoon, RGB, Telliskivi Loomelinnak, Treski Küün.

TRAD.ATTACK!  uue albumi “KULLAKARVA” esitluskontserdid

Maikuus ilmub ülemaailmselt Trad.Attack!'i uus album “Kullakarva”. Albumi esitlustuur viib bändi esinema paljudesse riikidesse nii Euroopas kui mujal maailmas ning rõõm

Ajad ja hinnad
Treski küla, Treski Küüni heinamaa, Treski küla, Värska vald

Trad.Attack! uue albumi ''KULLAKARVA'' esitluskontsert

26.08.2017, 18:00 - 23:59

Hind alates: 24 €
Maksimumhind: 35 €
Omadused