The Michael Jackson Tribute Live Show ''Remember the Time''

Sascha Pazdera – laulja, tantsija, estraadiartist, koreograaf, režissöör; samuti astub ta üles Euroopa suurima ja  tuntuima tribuutbändi "Michael Jackson" frontmanina. 2014. aastal tähistas ta oma lavategevuse 30. juubelit.

1998. aastal omistati talle kui Euroopa parimale Michael Jacksoni elavas esituses teisikule esmakordselt auhind "Aasta Briljant". Oma karjääri esimeste 15 aasta jooksul andis ta üle 5000 riikliku ja rahvusvahelise tasemega kontserdi.
Sascha Pazdera on tänase päevani oodatud külaline erinevatel galaesinemistel sellistele kompaniidele nagu "AEG", "SIEMENS", "PFIZER ", "TOYOTA", "МERCEDES", puhke- ja lõbustusparkides "PHANTASIALAND" ja "HOLIDAY PARK"  ja konkursi "МISS GERMANY" finaalis.

Artisti 90. aastate eredaimateks saavutusteks tuleb kahtlemata lugeda koostööd selliste rahvusvahelise tasemega staaridega nagu  "JOSHUA KADISON, SNAP, "BACKSTREET BOYS, "CAPTAIN JACK ", ORNELLA MUTI, "GYPSY KINGS" ning YOUNGBLOOD ja rahvuslike tähtedega nagu RUDI CARELL, HEINZ SCHENK, "FLIPPERS", THOMAS GOTTSCHALK.
Selles eluetapis õnnestus tal kaks korda isegi kuningadünasti ees oma meisterlikkust demonstreerida.  Esimest korda 2000. aastal Saksamaal Romanovite tsaariperekonna  otseste järeltulijate auks korraldatud kuninglikul ballil. Seal  tõi ta filmi "Anastasia" ainetel lavale samanimelise muusikali.

Teist korda oli tal see õnn 2010. aastal, kui ta esines Barcelonas kuninglikule perekonnale, mille eest teda peeti ka lühikese audientsi vääriliseks.

Peagi pärast seda moodustati tribuutbänd "Michael Jackson Tribute Band", mille frontmaniks on Sascha Pazdera. Alates 2010. aastast korraldatakse ringreise nii oma riigis kui üle kogu maailma ning nende tribuutsõu on Euroopa edukaim.

Ta on neli korda auhinnatud:
1998  – "Aasta Briljant"
2007  – "Aasta artist"
2009  – Rahvusvaheline preemia parima sõu eest
2012  – "Aasta artist"

Saavutused seisuga kuni 2016. aasta september:
- Тelesõu Michael Jacksoni rollis kanalil  MDR koos Stefanie Herteliga Stefanie Herteli saates "Minu tähed"
- Märts 2015 – esinemine Šveitsis Michael Jacksoni teisiku rollis koos 60 muusikust koosneva orkestriga
Edukate projektide "MEMORY TOUR", "CIRCUS MEETS MICHAEL JACKSON", "MOONWALKER", "THE MICHAEL JACKSON TRIBUTE SHOW" ja "BEAT IT LIVE" esilaulja alustab sel aastal uue projektiga  "Mäleta seda aega" ("REMEMBER THE TIME")!

Sõu idee põhineb Michael Jacksoni teemal "Safe the L.O.V.E.".  Koos 20-liikmelise  kollektiiviga vallutab tribuutartist Sascha Pazdera uusi kõrgusi. Kava näeb ette hulgaliselt erinevate muusikute sooloetteasteid. Mõned laulud tulevad ettekandele kõrgetasemelise trio a cappella esituses, mõned svingi stiilis. Koos tantsutrupiga loob see Las Vegase stiilis revüü õhkkonna. Samuti saab näha Michael Jacksoni kontsertidele tüüpilisi  ja klassikaks saanud liikumisi ja nende interpretatsioone. Sellele vaatamata on tegemist muusikalise tsirkuse laadis kontserdiga, mis pakub rohkesti emotsioone Michael Jacksoni unustamatule tantsustiilile kohases energilises esituses kombineerituna  kaasaegsete stiilide, näiteks contemporary tantsuga. Selles sõus põrkub nostalgia moderniga! Nii näiteks esitab meie neiu-DJ laval  muusikaliste fragmentide ja videokatketega miksi elava muusika saatel.

Alates 2016. aastast teeb meie tribuutartist koostööd Michael Jacksoni kauaaegse sõbra ja koreograafiga ( LaValle Smith Jr).

Sascha Pazdera – laulja, tantsija, estraadiartist, koreograaf, režissöör; samuti astub ta üles Euroopa suurima ja  tuntuima tribuutbändi "Michael Jackson" frontmanina. 2014. aastal tähistas ta oma lavategevuse 30. juubelit.

1998. aastal omis

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

The Michael Jackson Tribute Live Show ''Remember the Time''

09.11.2017, 19:00 - 23:59

Hind alates: 26.5 €
Maksimumhind: 57.5 €
Omadused