Teatrikontsert. Taavi Kerikmäe

Päevad lähevad külmemaks. Teatrikontsert hoiab sooja.

Talvisel kontserdil on meil rõõm tervitada Linnateatri Hobuveskisse Taavi Kerikmäed, kes täidab õhtu ebamaiselt kaunite helidega. Lisaks Kerikmäele endale, kes seisab muusika elektroonilise poole eest, teevad kaasa Tencu (videoprojektsioon) ja David Truusa ning Anastasija Masalova (tants). 

Taavi Kerikmäe on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia klaveri erialal ning muuhulas täiendanud end Lyoni Konservatooriumis. Ta on tuntud helilooja, improviseerija, interpreteerija ja õppejõuna. Kerikmäe õpetab Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kaasaegset muusikat ja improvisatsiooni, samuti on ta koos Mart Sooga üks „ImproTesti“ festivali eestvedajatest. Ta on osalenud paljudel nüüdismuusikafestivalidel nii Eestis kui ka välismaal, sealhulgas Pariisis solistina IRCAMi festivalil „Agora” ning ansamblimängijana Pierre Boulezi festivalil St. Etienne’is. Lisaks on ta teinud nüüdisteatris koostööd Mart Kangro, Oksana Tralla ja Dmitri Hartšenkoga. Filmisõpradele on ta kindlasti tuttav Lauri Lagle filmist „Portugal“, millele Kerikmäe lõi originaalmuusika.

Linnateatri korraldatud kontserdil tuleb esitamisele muusikat Oksana Tralla tantsulavastustest, Andres Noormetsa Raadioteatri kuuldemängudest, Lauri Lagle mängufilmist „Portugal“, Andres Tenusaare animafilmidest, Johannes Pääsukese filmist „Karujaht Pärnumaal“ ja mujalt.

Teatrikontsertidel on piiratud arv istekohti. Pileteid saab osta Piletilevis ja Tallinna Linnateatri kassas.

 

Päevad lähevad külmemaks. Teatrikontsert hoiab sooja.

Talvisel kontserdil on meil rõõm tervitada Linnateatri Hobuveskisse

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Hobuveski

Teatrikontsert. Taavi Kerikmäe

22.01.2020, 19:00 - 23:59

Hind alates: 13 €
Maksimumhind: 18 €
Omadused
Uudiskiri