Tantsulavastus „Sinine”

“Sinine” on seitsmes lavateos Kalli Pikase, tantsulavastuste sarjast, millele on eelnenud samuti värvinimetusi kandvad teosed „Roosa“, „Valge“, „Must“, „Punane“, „Roheline“ ja "Kollane“ – viimane neist 2017. aasta Eesti teatri aastaauhindade tantsuauhinna nominent.

„Aasta tagasi, kui lavateose idee täpsemalt kujunema hakkas, otsustasin, et sellel korral tahan laval muusikainstrumentidena kasutada kastitrumme (hisp. k. cajón) ja tantsijate enda hääli. Esimest korda oma värvinimedega lavastuste sarja jooksul otsustasin ma lasta protsessil senisest enam ise kulgeda - sinine hakkas ennast ise looma nii kehadel, pilli mängides, hääles kui ka lõuendil. Teemaks sai kommunikatsioon mõistuse ja südame vahel ning selle väljendajaks ja vahendajaks kõri. Igal esinejal koorus välja oma isiklik teema, millega tegeleda, mida oma keha ja hääle kaudu luua ning jutustada,“ räägib lavastaja.

“Sinine” on seitsmes lavateos Kalli Pikase, tantsulavastuste sarjast, millele on eelnenud samuti värvinimetusi kandvad teosed „Roosa“, „Valge“, „Must“, „Punane“, „Roheline“ ja "Kollane“ – viimane neist 2017. aasta Eesti teatri aastaauhindade tantsuau

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Karlova Teater

Tantsulavastus „Sinine”

08.04.2018, 17:00 - 17:50

15.04.2018, 17:00 - 17:50

Hind alates: alates 10 €
Maksimumhind: alates 12 €
Omadused
sünnipäev EV100