Tantsulavastus ''25 Tantsu''

25 TANTSU

„25 Tantsu“ on Fine5 tantsuteatri tantsijaid ja teatri loominguliselt rikast loometeed peegeldav lavastus, mille kaasautoriteks on Fine5-iga erinevate aastate jooksul koostööd teinud tantsukunstnikud. Iga tantsija lõi 2,5 minutilise soolo või dueti oma loomingulisest vaatest tänasele maailmale, elule ja ka tantsukunstile. Isiklikud hetked vahelduvad ühiselt laval koosolemise stseenidega. Kuna mõnda tantsijat kahjuks ei ole Eestis, siis koosneb „25 Tantsu“ nii reaalajas etenduvatest stseenidest kui ka videolugudest, mis on spetsiaalselt selle etenduse jaoks loodud.  See on lavastus tantsijatest ja teatri jaoks olulistest hetkedest, sest Fine5 on Eesti kaasaegse tantsu lipulaev olnud juba 25 aastat.

Laval: Tiina Ollesk, Anu Ruusmaa, Oleg Ostanin, Renee Nõmmik, Olga Privis, Argo Liik, Helen Reitsnik, Dmitri Kruus, Simo Kruusement, Gert Preegel, Tiina Mölder, Silver Soorsk, Irina Pähn, Taavet Jansen, Krõõt Juurak, Rain Saukas, Eneli Rüütli.

Idee ja lavastus: Tiina Ollesk ja Renee Nõmmik
Kunstnik: Liina Tepandi
Muusikaline kujundaja: Theodor Lee Parker
Valguskujundus: Ants Kurist
Video: Roman Pankratov
Produtsendid: Ingrid Jasmin ja Fine5 Tantsuteater


Eesti kaasaegse tantsu järjepidevaim sõltumatu tantsu esindaja Fine5 Tantsuteater tegutseb aastast 1992, kui viis tantsijat moderntantsuteatrist "Nordstar" asutasid oma trupi. 1997 aastast jätkab teater projektitrupina koreograafide Tiina Olleski ja René Nõmmiku juhtimisel. Fine 5 on mitmete rahvusvaheliste tantsukonkursside laureaat, esinenud arvukatel välisfestivalidel ja teatri lavastused on mitmeid kordi nomineeritud Eesti Teatri Aastaauhindadele (tantsulavastuste laureaat 2008 ja 2015).

Aeg ja koht:
8. veebruar 2018 19.00 Vaba Lava teatrisaal


Vaata lisaks: www.fine5.ee

25 TANTSU

„25 Tantsu“ on Fine5 tantsuteatri tantsijaid ja teatri loominguliselt rikast loometeed peegeldav lavastus, mille kaasautoriteks on Fine5-iga erinevate aastate jooksul koostööd teinud tantsukunstnikud. Iga tantsija

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Vaba Lava

Tantsulavastus ''25 Tantsu''

08.02.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 25 €
Omadused