Tantsuklubi KOIT lavastus ''KOHVER 2''

KOHVER 2

Tantsuklubi KOIT kogupere jõululavastus „KOHVER 2“ on järg lavastusele „KOHVER“, mis esietendus detsembris 2016. Lavastus on pühendatud Eesti riigi 100ndale sünnipäevale. 


„KOHVER 2“ peategelane Helmi rändab kodutuna 100ndat aastat mööda maailma. Kohver kaenlas, pakutakse talle kodu:  Venemaal, Norras, Egiptuses, Hiinas, Tšehhis, USAs ja teiste kaugetes riikides. Viisakalt tänades jätkab Helmi teed. Süda palub tal kodutunnet edasi otsida. Helmi on juba lootust kaotamas, kui ühtäkki avastab end Eesti nimelises riigis. Tühjade kätega tagasi pöördudes selgub, et tunne elab juba südames ning avaldub oma kodus  Eesti kohisevates metsades, saarte kalurikülades ning rahvalike mängude mälestustes. Helmi süda võpatab ja nüüd on selge, et ta on jõudnud koju.
Nüüd saab Helmi rinda pista erinevate emotsioonidega: rõõm, kurbus, viha ja uudishimu. „Kohver 2“ õpetab lastele, et elus on alati teine võimalus oma vigu parandada.

Tantsuklubi KOIT kogupere lavastus „KOHVER 2“ on sotsiaalne üleskutse kodutunnet jagama võõrastega. Lavastuse sõnum on:“ Kui sinu elu on pakitud kohvrisse, siis minu kodu on sinu kodu!“

Lavastust mängitakse 19. detsembril 2017 kell 18.00 Salme kultuurikeskuses. Lavastus sobib lastele vanusest 2 eluaastat.
Lavastuses „KOHVER 2“ on oluline roll elava muusika rahvapillisaadetel, rahvuslikel kostüümidel ja autentsetel rekvisiitidel.
Lavastuses Kohver 2 kasutatakse eesti tantsu tehnikat, akrobaatikat ja erinevaid liikumisstiile. Laval on elav muusika. Lavastuse pikkus on 45 minutit.

Lavastuses tantsivad Tantsuklubi KOIT õpilased, kus kandvaks rolliks on klubi valikrühma noored professionaalid (õpilased vanuses 9-12, kes treenivad 5-6 korda nädalas ning võistlevad Eestis ja rahvusvahelisel tasandil).

Lotta Tolmats
Janelle Taimre
Karolina Barbara Viks
Susanna Sarapuu
Anette Post
Helen Randveer
Rebeka Jaadla
Laura-Lisette Lepp
Tantsuklubi KOIT õpilased

Lavastaja: Kristina Raja
Koreograafid: Kristina Raja, Janne Reha, Ülle Toming, Kristin Tagam, Maxim Telleng

Kaasa tegevad muusikud on:
1. laul - Lucas Christopher Varema "Väikeste hiiglaste" telesaatest. Lucas esitab laule ning lugusid, mis on Eesti Kirjanduskeskuse ja koreograafi seatud.
2. torupill - professionaalne rahvamuusik Katariin Raska. Torupilli saadetel on lavastuse helifoonil kandev roll.

KOHVER 2

Tantsuklubi KOIT kogupere jõululavastus „KOHVER 2“ on järg lavastusele „KOHVER“, mis esietendus detsembris 2016. Lavastus on pühendatud Eesti riigi 100ndale sünnipäevale. 


„KOHVER 2“ peateg

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Salme Kultuurikeskus, Tallinn

Tantsuklubi KOIT lavastus ''KOHVER 2''

19.12.2017, 18:00 - 23:59

Hind alates: 6.9 €
Maksimumhind: 25.9 €
Omadused