Tallinn Whisky Show

Neljandat korda toimuv TWS on Eesti suurim viskiüritus, mis toob kokku viskihuvilised ja joogimaailma profid ning annab võimaluse proovida hulganisti erinevaid viskisid, viskikokteile ja muid jooke, osaleda erinevatel seminaridel ning, mis kõige olulisem, koos sõpradega hästi aega veeta. Oodatud on kõik huvilised – nii algajad viskisõbrad, kes seda uhket jooki alles tundma õpivad, kui asjatundjad, et avastada uusi lemmikuid ja brändide esindajatega mõtteid vahetada. Päeva aitavad mõnusalt mööda saata elav muusika ja maitsev tänavatoit erinevatelt Tallinna restoranidelt. Ürituse afterparty toimub Hiltoni hotellis asuvas esinduskasiinos Olympic Park Lounge.

Viskide degusteerimine on pileti hinnas. Eelmisel aastal toimunud teisel Tallinn Whisky Show'l proovisime ligi 130 viskit ja rohkem kui 20 erinevat viskikokteili – selle aasta valik saab olema vähemalt sama uhke. Esindatud on nii maailma suuremad ja tuntumad viskibrändid kui huvitavad nišitootjad. Neile, kelle esimene eelistus ei ole kange alkohol, kuid kes siiski soovivad heal üritusel osaleda, pakume kaaslase piletit, mis annab võimaluse degusteerida erinevaid viskikokteile, veine ja vahuveine.

Whisky Show TAVAPILET (36 eur) sisaldab viskide ja viskikokteilide degusteerimist, Whisky Show KAASLASE PILET (30 eur) sisaldab viskikokteilide, veinide ja vahuveinide degusteerimist. Mõlemad piletid annavad vaba sissepääsu degustatsioonialale kl 15:00-20:30.

Rohkem infot leiate Tallinn Whisky Show koduleheküljelt whiskyshow.ee ja Facebookis Tallinn Whisky Show lehelt. Seminaride ajakava avaldame aprillis.

Neljandat korda toimuv TWS on Eesti suurim viskiüritus, mis toob kokku viskihuvilised ja joogimaailma profid ning annab võimaluse proovida hulganisti erinevaid viskisid, viskikokteile ja muid jooke, osaleda erinevatel seminaridel ning, mis kõige olul

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Hilton Tallinn Park Hotel

Tallinn Whisky Show

26.09.2020, 15:00 - 23:59

Hind alates: 30 €
Maksimumhind: 36 €
Omadused
Uudiskiri