Tallinn Coffee Festival

Tallinna Kultuurikatlas toimub neljandat korda Tallinn Coffee Festival - üritus nii oma ala professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele. Tallinn Coffee Festivali eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine ning põneva kohvimaailma tutvustamine.
Kahel päeval toimuval festivalil saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortide, kohvi valmistusviiside ning seadmetega, samuti nautida mõnusat muusikat ning meeleolukat programmi. Laupäeval on ka põnevaid tegevusi lastega peredele.
Erialaproffidele – baristadele, restorani- ja kohvikupidajatele ning sisseostjatele pakub festival profiprogrammi: võistluseid, ala tippude esinemisi seminaridel jms.
Üritusel osaleb 60+ ettevõttet, kes pakuvad lisaks kohvile ka teed, chaid, kakaod, siirupeid jm. Esindatud on nii maailmakuulsad kaubamärgid kui ka kohalikud röstikojad. Lisaks kuumadele jookidele on avatud ka mitmed pop-up kohvikud ja söögikohad, et maitsenaudingud oleks täiuslikud.
Ühes katlas segunevad professionaalid ning entusiastid – kohalikud röstijad, kohvikud, maaletoojad, kohvisõbrad.
 
Sissepääs:
R, 24.04. kell 11–15 – erialakülastajad
R, 24.04. kell 15–19 – avatud kõigile
L, 25.04. kell 11–18 – avatud kõigile
Piletid Piletilevis
Kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga.
 
 

Tallinna Kultuurikatlas toimub neljandat korda Tallinn Coffee Festival - üritus nii oma ala professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele. Tallinn Coffee Festivali eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine ning põneva kohvimaailma tutvusta

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Kultuurikatel

Tallinn Coffee Festival

24.04 - 25.04.2020, 11:00 - 18:00

Täiskasvanu: 5 €
Omadused
Uudiskiri