Tallinn Art Week

Tallinn Art Week on ainulaadne kunsti- ja loomefestival, mis toob nüüd juba neljandat korda lauale kõige värskema saagi põhjamaade ja baltikumi kunstimaastikult. Oota ootamatut, ole valmis kummalisteks ideedeks, eksperimentaalseteks vormideks, üllatavateks paikadeks ja ehedateks emotsioonideks. Loovus ja julged visioonid segatakse kokku üheks nädala pikkuseks kunstiplahvatuseks, mis raputab lahti su meeled ja avab uusi perspektiive.

 

Festivali selle aasta teemaks on “GLOBAALNE KEEL”, mis uurib küsimusi: Kas on olemas universaalne keel või suhtlemise viis, mille kaudu suudaksime inimkonnana tõusta uuele üksteisemõistmise ja koostöö tasandile, et vastu astuda meie tänastele globaalsetele väljakutsetele? Kas kunst ja kultuur võiksid olla selleks globaalseks keeleks? Kas selle keele leidmine päästab meid?

Festivali raames saab veel avalikustamata asukohas näha Suurnäitust “Globaalne keel”, osa saada Suurest Kunstipäevast Vabaduse väljakul ning avastada etteasteid, installatsioone ja kunstiobjekte kõikjal linnaruumis. See on suurepärane võimalus saada ette värske pilt regiooni kunstimaastikul toimuvast ja suhelda kunstnike ning kunstisõpradega kõikjalt maailmast, avastades samal ajal ka suvist pealinna.

Tallinn Art Week on ainulaadne kunsti- ja loomefestival, mis toob nüüd juba neljandat korda lauale kõige värskema saagi põhjamaade ja baltikumi kunstimaastikult. Oota ootamatut, ole valmis kummalisteks ideedeks, eksperimentaalsetek

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Üle kogu Tallinna

Tallinn Art Week

11.06 - 17.06.2020, 12:00 - 18:00

Omadused
Uudiskiri