Taff Club. Jazziklubi kontserdid

TAFF Club on Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja väärikate seinte vahel tegutsev omanäoline jazziklubi.
Esimesed kontserdid toimusid 2012 aastal. Kuue hooaja jooksul on TAFF Clubi lavalaudadel üles astunud enamik eesti jazziskene paremikust. Klubi põhistiil on mainstream-jazz.
2017/18 hooajal lisandusid programmi kaks menukat sarja. Esimene neist on sari Persona, mis võtab fookusesse armastatud eesti jazzartistide loomingu. Eelmisel hooajal sai publik nautida Raivo Tafenau, Kadri Voorandi, Holger Marjamaa, Liisi Koiksoni, Toomas Rulli ja Siim Aimla autoriõhtuid. Teine sari on Naabrijazz, mille raames astuvad üles meie naaberriikide parimad jazzmuusikud. Sarja esimesel hooajal võõrustas TAFF Club naabreid Soomest, Venemaalt ja Lätist.

2018/19 hooajal lisandub uus sari nimega Käbid ja Kännud. Laval kohtuvad emad ja tütred, isad ja pojad, lapsed ja lapselapsed. Samuti jätkuvad TAFF Clubis sarjad Persona ja Naabrijazz.
TAFF Club avab oma uksed üle nädala neljapäeviti kell 20 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Keldrisaalis või Valges saalis.

Klubi president ja kunstiline juht on tunnustatud saksofonivirtuoos Raivo Tafenau.

TAFF Club on Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja väärikate seinte vahel tegutsev omanäoline jazziklubi.
Esimesed kontserdid toimusid 2012 aastal. Kuue hooaja jooksul on TAFF Clubi lavalaudadel üles astunud enamik eesti jazzi

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja

Taff Club. Jazziklubi kontserdid. Persona: Hedvig Hanson

25.10.2018, 20:00 - 23:00

Hind alates: 15 €
Maksimumhind: 20 €
Omadused