Svetlana Loboda, superstaari tuur

23.04.2019
Tondiraba jäähall

LOBODA
Superstaari tuur

Svetlana Loboda on üks eredaimaid nähtusi tänapäeva poplaval, kes järgib maailma muusikatööstuse värskeimaid trende. Loboda – see on kvaliteedi, professionaalsuse, siiruse ja energia kaubamärk! Svetlana kontserdid tähendavad täissaale. Saalid on täis vaimustunud fänne, kes on täielikult sukeldunud superstaari värviküllase, jalustrabava koreograafia, tohutu valgusvõimsuse, peadpööritavate trikkide ja AINULT hittide maailma!

Loboda sai möödunud aastal lugematute auhindade omanikuks. Lauljanna on telekanalite MUZ-TV ja RU.TV arvamuse kohaselt aasta laulja ning preemia Fashion People Awards omanik. Tema singel „Sinu silmad“ on aga raadiojaamade Russkoe Radio ja Novoe Radio ning telekanalite RU.TV ja MUZ-TV arvamuse kohaselt parim laul ja video.

Loboda teeb oma kahetunnises kontsertsõus panuse uusimale valgus- ja visuaalsete lahenduste tehnoloogiale ning dramaturgiale, mis on tema iga etteaste alus. Lauljannaga koos töötab tema lojaalne 20-liikmeline meeskond: muusikud, balletiartistid ja taustalauljad.

Ärge laske mööda võimalust osta pileteid Svetlana Loboda kontserdile 23. aprillil 2019. aastal Tondiraba jäähallis! See on unikaalne võimalus näha fantastilist kosmosesõud, kus iga pisiasi on peensusteni läbimõeldud ning mis muudab Svetlana Loboda erakordsed laulud veelgi eredamaks.

23.04.2019
Tondiraba jäähall

LOBODA
Superstaari tuur

Svetlana Loboda on üks eredaimaid nähtusi tänapäeva poplaval, kes järgi

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Svetlana Loboda, superstaari tuur

23.04.2019, 19:00 - 23:59

Hind alates: 25.6 €
Maksimumhind: 120.6 €
Omadused
Uudiskiri